Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Fiatalabb letegezhet idősebbet?

Fiatalabb letegezhet idősebbet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Frissen végzett, pályakezdő óvónő vagyok (22 éves). Jövőhéten lesz az első szülői értekezlet,amin részt fogok venni. Az összes szülő idősebb, mint én, azonban a legtöbb óvodában ahol a tanulmányaim alatt jártam azt tapasztaltam, hogy az óvónők tegeződnek a szülőkkel, ezért szeretnék én is. Szerintetek gáz felajánlani fiatalabbként a szülőknek, hogy tegeződjünk? Ti, szülőként/idősebbként ezt hogy fogadnátok?
2020. aug. 24. 18:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem tiszteletlenség és nem más kérdése, de SENKI nem tegezzen senkit csak úgy első látásra.

Az is csak problémát szül,hogy a válogatás nélküli tegezés miatt a gyerekek sem tudják megtanulni a helyes érintkezési formákat, mert nem kapnak helyes példát.

Mert ugye semmi köze ahhoz a másiknak, pl. mennyit keresek, mért van annyi gyerekem, amennyi, de azért tegeződjön velem, mintha közvetlen viszonyban lennénk.

Az utcán, hivatalban -és mint oktatási intézmény, az óvoda is az- ne tegezzük csak azt, akivel előtte is barátkoztunk. Jártunk egymás lakásában ültünk egymás asztalánál.

2020. szept. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik a T. Kérdezőnél -gyermekkorban- valami kimaradt. :(
2020. szept. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!