Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit csináljak az ajándékba...

Mit csináljak az ajándékba kapott rózsafűzérrel?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a rózsafüzéreket. Igazi gyűjtő vagyok.

Mindig azt tanították nekem, hogy rózsafüzért csak ajándékba adni lehet, ezért nagyon sok barátom vett már nekem.

Nem rég kaptam egyet a páromtól is, de nem emlékszem rá, hogy említettem volna neki, hogy gyűjtő vagyok. Nem vagyunk együtt olyan régóta.. (1 hónap). A kapcsolatunk nem alakul valami fényesen. Igazi szenvedés, viszont valamiért nem tudjuk egymást elengedni. Úgy döntöttem, hogy a napokban lezarom a kapcsolatunkat,mert abszolút nem épít már minket. Viszont ez a rózsafüzér amit adott eléggé elgondolkoztat, hogy vissza adjam-e neki?.. Valamiért azt érzem, hogy nem szeretném megtartani, és persze nézegetni sem.. Sosem dobnám ki. Ki mit gondol erről?



2020. jún. 3. 17:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Rakd oda egy szoborhoz templomba keritesre vagy egy padra es valaki majd egy isteni jelnek veszi..es megtér:p
2020. jún. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én találtam egy rózsafűzér amit a szekrény legmélyén tettem. Néha amikor az ékszereket nézem akkor előveszem és nézegetem. Ha kapnék eggyet nem utasítani vissza hanem életemben jól eldugva.
2021. jún. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én találtam egy rózsafüzért amit a szekrényem legmélyére tettem. Néha amikor az ékszereimet nézem akkor előveszem és nézegetem. Ha kapnék eggyet nem utasítanám vissza hanem eltenném a szekrény mélyére.

Előző, ne tanacsold a kérdezőnek hogy dobja ki az utcára. Szent dolgokat nem szabad kidobni mert az Isten megver érte nagyon. Az Isten kihozza az alkalmat és egy katolikus ismerősnek odaadó ha nem fér meg a házában.

Én biztos hogy nem adnám senkinek a rózsafüzéremet, és ha kapnék azt is megtartanám emlékbe.

2021. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!