Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit csináljak az ajándékba...

Mit csináljak az ajándékba kapott rózsafűzérrel?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a rózsafüzéreket. Igazi gyűjtő vagyok.

Mindig azt tanították nekem, hogy rózsafüzért csak ajándékba adni lehet, ezért nagyon sok barátom vett már nekem.

Nem rég kaptam egyet a páromtól is, de nem emlékszem rá, hogy említettem volna neki, hogy gyűjtő vagyok. Nem vagyunk együtt olyan régóta.. (1 hónap). A kapcsolatunk nem alakul valami fényesen. Igazi szenvedés, viszont valamiért nem tudjuk egymást elengedni. Úgy döntöttem, hogy a napokban lezarom a kapcsolatunkat,mert abszolút nem épít már minket. Viszont ez a rózsafüzér amit adott eléggé elgondolkoztat, hogy vissza adjam-e neki?.. Valamiért azt érzem, hogy nem szeretném megtartani, és persze nézegetni sem.. Sosem dobnám ki. Ki mit gondol erről?



2020. jún. 3. 17:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Lehet látta, hogy gyűjtöd? Ismerősöd mondta? Kérdezd meg szeretné-e vissza vagy csak úgy alapból ajándékozd tovább.

Nekem is sok hulyeségem van exektől,de már eszembe se jut már hogy mit kitől kaptam.

2020. jún. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Add oda vkinek.
2020. jún. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
62%
Szerintem add neki vissza.
2020. jún. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Én vagy visszaadnám, vagy elajándékoznám.
2020. jún. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ajándékot vissza adni hatalmas taplóság.

Ha gyűjtöd őket úgyis, akkor elfér, nem?

2020. jún. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

Rakd el egy jó helyre, ahol amugy alapból semmit sem keresnél.

Vagy ajándékozd el valakinek.

2020. jún. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Nekem pont kene egy ...hol laksz?
2020. jún. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Ajándékozd el.
2020. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne add neki vissza, azért az tahóság lenne, inkább add oda valakinek, vagy csak hagyd ott egy templomban, majd valaki megtalálja.
2020. jún. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
tedd el jó mélyre talán pár év múlva egy szép emlék lesz
2020. jún. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!