Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit válasszak angol mellé?...

Mit válasszak angol mellé? Olasz v Francia?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 23:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem olaszt.
2010. júl. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig a franciát válaszd. Szerintem nagyon szép nyelv, én azt tanulom most és több helyen is tudod használni, mint az olaszt. :) És nem olyan nehéz, mint elsőre tánik. ;)
2010. júl. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
*tűnik
2010. júl. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Francia.
2010. júl. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
82%

Szerintem ha már latinos nyelvet akarsz tanulni, akkor inkább spanyolt tanulj (tudom, ez nem volt benne a felsorolásban), mivel azt egy fél földrész plusz Spanyolország beszéli. És akkor már az olaszt és a franciát is fogod sacc/kb-ra érteni.=)

De ha csak olasz és francia közül választhatsz, a helyedben az olaszt választanám, mert jobban tetszik, mint a francia, viszont szerintem a francia hasznosabb...

2010. júl. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
00: 32-nél a pont
2010. júl. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%

Én spanyolt tanultam második nyelvnek.

Most elkezdtem nyelveket tanulni autodiktata módon és a francia sokkal szebb és sokkal egyszerűbb mint a spanyol.

Sokan azt mondják a spanyol és az olasz nagyon hasonló.


Te döntesz és a helyedben letöltenék 1-2 alapfokú pdf et olaszból és franciából is és összehasonlítganáma kettőt melyik ,megy jobban melyik tetszik jobban.

2010. júl. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

olaszból a középiskolai 4 év alatt simán meg lehet szerezni a középfokút, ha otthon tanulod, kitartóan, akkor pedig 1 év alatt. rendkívül könnyű nyelv. igaz, franciául többen beszélnek, de nekem akkor is az olasz a szimpatikusabb :)

az angol nagyon sok latin eredetű szóval rendelkezik, az olasz és a spanyol ezért a tanulására rásegít.

2010. júl. 11. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
attól függ, hogy mit szeretnél később csinálni. ha még nincsen elképzelésed, akkor a franciát válaszd (egy rakat uniós és nemzetközi szervet hivatalos adminisztratív nyelve, de pl. érdekel a divatszakma, ott sem árt). spanyolt azért ne, mert igazából ezen a földrészen nem számít nagyon, hogy egy másik nagy része földrész ezt beszéli, itt nem tudod annyira hasznosítani. (kivéve, ha tényleg tudod pontosan, hogy mit akarsz.) a spanyolból a franciát nem igazán fogod megérteni, inkább csak az olaszt.
2010. júl. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
67%
Szerintem is spanyolt tanulj. De ha az nagyon nem akkor szerintem olaszt. Én tanultam franciát, és szerintem nagyon nem volt élvezhető, ha még nem tanult az ember idegen nyelvet (de ez tanárfüggő is)
2010. júl. 11. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!