Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hol lehet papírt szerezni...

Hol lehet papírt szerezni arról, hogy az ember képtelen megtanulni egy nyelvet, ezért ne cseszegessék?

Figyelt kérdés

kb. olyanra gondolok, mint amikor valaki fel van mentve matekból.


Én képtelen vagyok egy nyelvet folyékonyan megtanulni, valamo baj van az agyammal. Hol lehet erről papírt kérni? Beteg embert nem szabad gúnyolni.


2018. dec. 26. 18:27
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

#10


Ezt nehéz elhinni

2018. dec. 26. 19:49
 12/27 anonim válasza:
2018. dec. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
84%

"Ezt nehéz elhinni"


Nem kell ezt túlmisztifikálni. Már az, hogy beszélgetsz, idegen nyelvű filmeket nézel stb. rengeteget dob azon a szinten, amit úgy érsz el, hogy a magyarul beszélő iskolai némettanár szavakat magoltat és kér vissza meg hasonlók.

2018. dec. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Amíg közoktatásban tanulsz, addig érdeklődhetsz az orvosodnál.

De ha a papír a kezedben lesz, akkor az osztályozás alól kaphatsz felmentést, illetve egy másik tárgyat választhatsz a nyelv helyett az érettségin. Az órai munkán ugyanúgy részt kell venned, a nyelvet ugyanúgy kell gyakorolnod, de nem bukhatsz meg miatta.

De gondold meg azt, hogy nem lenne-e egy jobb nyelvtanfolyamokra járnod, amelyekkel még többet gyakorolsz, és a végén megközelítőleg olyan folyékonyan beszélhetsz, mint magyarul. A legtöbb tanuló nem az iskolai nyelvórán tanul meg folyékonyan beszélni. Az egyetemi felvételhez szükséges a nyelvvizsga.

2018. dec. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

eszem ágánan sincs a nyelvet tanulni és gyakorolni, ha nálam lesz a papír!


Azt akarom, hogy olyan papírt kapjak, hogy teljesen alkalmatlan vagyok nyenvtanulásra.

2018. dec. 26. 20:44
 16/27 A kérdező kommentje:

"Az egyetemi felvételhez szükséges a nyelvvizsga"


ez hülyeség. beteg embert nem kényszeríthetnek vizsgára. El fogják nézni, ha másból jó vagyok.

2018. dec. 26. 20:45
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de miért vennének fel téged, ha fel tudnak venni olyat, aki ugyanolyan jó abban, mint amiben te és pluszba nyelveket is beszél? Munkavállalásnál ugyanez.
2018. dec. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

mert én mindenből 100%-os leszek. Nem hinném, hogy más jobban ért a bioszhoz meg a fizikához, mint én.


A teljes 13,8 milliárd éves történelem a fejemben van, a számitásokkal sincs gondom, hosszú egyenleteket fejből le tudok vezetni a táblánál.

2018. dec. 26. 20:49
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, ezzel nem csak te vagy így, szóval nem kell túl sokat gondolni magadról.

De itt egy példa, én kit vennék fel:

Két diák, az A vagy te:

A diák: biosz tudása 100% fizika tudása 100% nyelvtudása: 2%

B diák: biosz tudása 93% fizika tudása 89% nyelvtudása: 97%


Én a B diákot veszem fel. Miért? Mert ha összeadod, akkor ő jobb tanuló, több mindenhez ért.

2018. dec. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
akkor sem fogok semmilyen nyelvet tanulni.
2018. dec. 26. 20:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!