Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ez így megfelelő angolul? (ebay)

Ez így megfelelő angolul? (ebay)

Figyelt kérdés

Hi

Is this 100% cotton or not? The descriptions says "polyester fiber" but in "item specifics" says 100% cotton. Which is true?


Szóval csak azt szeretném az eladótól megérdeklődni, hogy akkor most valóban pamut-e, mert a leírás szerint nem, de másik 2 helyen (címben is) 100% pamutot ír.


[Soha nem tanultam angolt iskolában, így kérlek nézzétek el nekem, ha nem jó ]


2016. jan. 5. 15:55
 1/3 A kérdező kommentje:
És az így jó, hogy hány fokon lehet mosni: How many degrees washable? (ez most pl. csak google fordító volt)
2016. jan. 5. 15:59
 2/3 Rick Mave ***** válasza:

Dear Sirs,


I have a ......... from you. The reason for contacting you is that I am a little confused by the inconsistent information given about material of this product. While your product description says: "polyester fiber", the item specification refers to "100% cotton".


Would you please be so kind as to inform me what kind of material this ....... made of and what temperature you recommend to wash it at.


I look forward to hearing from you and thank you for your efforts.


Best regards,

2016. jan. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Húha, köszönöm! :)
2016. jan. 9. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!