Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » A következő angol szavakat,...

A következő angol szavakat, hogyan kellene sorrendbe tenni, hogy értelmes mondatot kapjunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy angol gyakorló tesztet csináltam, ahol próbálom az alapszintű nyelvtudásomat fejleszteni, sajnos még eléggé amatőr szinten vagyok, így a következő mondatokat nem tudtam helyes sorrendbe tenni, és mivel nincs megoldó kulcs így a segítségeteket kérném, előre is köszönöm a segítséget.


bedroom? / in / What’s / doing / Kelly / her


next / Australia / I’m / of / thinking / summer. / to / going


at / say / three. / They / going / to / is / train / the / leave


2015. okt. 14. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

What is Kelly doing in her bedroom?


I'm thinking of going to Australia next summer.


They say the train is going to leave at three.

2015. okt. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, nekem eszembe sem jutottak eképpen a mondatok, a rövid és egyszerű folyamatos jelen megy, de amikor "hosszabb" és több szavas a mondat akkor sokszor nem értem mit hova rakjak, pedig a szórendet eléggé jól tudom. Van még mit tanulnom. Még egyszer köszönet!
2015. okt. 14. 20:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazan nincs mit:)
2015. okt. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!