Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Kijavítanád ebben az angol...

Kijavítanád ebben az angol szövegben a hibákat?

Figyelt kérdés

Azt már az elején szögezzük le, hogy a fordító programosok KÍMÉLJETEK! A webforditas.hu, és minden egyéb hasonló is.


Tehát. Kerestem a neten levelezőtársat, most írnék Neki először. Nem szeretném, hogy ebben hiba legyen és ezért kérem a Ti segítségeteket! :D


Itt a szöveg:


Hi Kate! :)

My name is Fruzsi. I'm Hungary and I'm 14 years old. In the school I study English so i would like to be practised with a word and to obtain a pen pal. (ezt programmal csináltam, gondolom nem jó.:$)

I love playing basketball and listening the music. I like different music. I haven't got favourite band, but I really like Ke$ha, Pink, Pitbull etc.

Have you got MSN? Give me? (itt meg az MSN címét kérem el, csak odaírtam valamit, tudom, nyilván nem a "give me?"az.:D)


Ezt meg majd a többi levél végére, amikor már nem segítséggel írnék:


Sorry, if i wrote with mistakes.


Előre is köszi, Aki megcsinálja! :)


2010. márc. 2. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Őőő.. :D

Nos:

I'm FROM Hungary...In the school WHERE I study....

so I would like to practise it with u like a pen pal.. (az obtain it az győzedelmeskedni vlami felett..)

Have you got an MSN adress? Can you give it to me?

A többi jó :)



rEnEgAdE'

15/F

2010. márc. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

I'm from H., az "in the school" fölösleges,de ha mindenképp bele akarod rakni,hogy az iskolában, akkor'at school' utána nem teljesen értem,hogy mit akarsz mondani (ha azt,hogy szóval gyakorolni szeretnék,és levelezőtársat szerezni,akkor:' i study english, because i would like to practise the language,and make a penfriend:)listening TO music., would you give it to me?

sorry for the mistakes, in case i have

2010. márc. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
második vagyok, az első nagyjából jókat írt,csak egyet-kettőt kihagyott...(hihetsz nekem:))
2010. márc. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

I'm from Hungary VAGY I'm Hungarian - te ugyanis nem Magyarország vagy :)

At school, nem in the school (az in the school magát az épületet jelöli).

A fordítóprogramos mondatodat igazán leírhatnád magyarul, mert így az Isten nem találja ki, mit akartál ebből kihozni.

Listening TO music, nem the.

Have you got an account at Messenger? Could you give me your MSN ID?

Sorry if I have written some mistakes. If előtt nincs vessző, az "if I wrote" pedig azt jelenti, "ha írnék".

2010. márc. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

I'm Hungary = én vagyok magyarország

helyesen: I'm from Hungary, vagy I'm Hungarian


I study English language at school and I'd like to have a pen-pal to practice. (például így :))


I love playing basketball and listening to music. I like different music. I don't have a favourite band, but... ( a többi jó )


Do you have MSN? (én legalábbis így írnám) What is your msn address?

Vagy mondjuk diplomatikusan megadnád a te címed és ha akar, felvesz ismerősnek :) My MSN address is...., you can add me if you like.


Sorry for any mistakes I made while writing this letter ( bocs ha bármi hibát ejtettem a levél írása közben) vagy röviden sorry for any mistakes/misspelling

2010. márc. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Öhh.. Ha Do you have MSN?? után mi a ráknak kérdezed meg h miaz? xD

Alapból megadja sztem ..:)de am. én 5éve angolozok, némi sikerrel (5D volt mindig 4-9félévig.)versenyeken legjobb helyezés(országos)17.


rEnEgAdE'

2010. márc. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az obtain it győzedelmeskedni valami felett-et jelent? eddig abban a hitben éltem, hogy obtain birtokolni. ha mondjuk egy tollról beszélünk, és azt mondom, hogy Id like to obtain it, akkor az azt jelenti, hogy szeretném a birtokomban tudni azt (=a tollat)
2010. márc. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!