Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy kezdjek el nyelvet...

Hogy kezdjek el nyelvet tanulni itthon?

Figyelt kérdés
Minden vágyam, hogy megtanuljak oroszul és nincs lehetőségem beiratkozni nyelvtanfolyamra..itthon szeretnék legalább alapfokon megtanulni oroszul. Hogy kezdjek neki? Milyen jó orosz tankönyvet ajánlanátok?

2015. máj. 29. 16:28
 1/4 anonim válasza:
Szemmét dolgot írok, de legyél kreatív! Nekem a melóhelyen folyton ezt mondják, muszáj ráállnom. Hidd el, hogy tettek már fel ilyen kérdést! Sőt, én még válaszoltam is, mert én is tanulom az oroszt. Pontosan ugyanilyen témában kérdeztek már többen is, milyen könyvből tanuljanak? Tiszta jó volt más kérdéseit olvasni ebben a témában. Lehet, hogy ide érkezik 3 válasz, de fogsz találni 15-öt.
2015. máj. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az orosz nyelvet sajnos elég nehéz tanár nélkül tanulni, mert sok a buktatója. Mennyire vagy gyakorlott autodidakta nyelvtanulásban? Hány nyelven beszélsz?
2015. máj. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első köszönöm!:D

Utolsó: 4 nyelven beszélek+a magyar. (angolul középfokon, németül alapfokon, olaszul alapfokon, és spanyolul is alapfokon.) Olaszul, spanyolul és németül úgy tanultam meg hogy tanfolyamokra jártam. Angolt pedig a suliban tanultam. Itthon egyedül még nem próbálkoztam nyelvet tanulni.

2015. máj. 30. 19:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nézd, ha az alapfok a cél, úgy megtanulhatsz, de én mondjuk az alapfokú nyelvtudásra nem szoktam azt mondani, hogy "beszélem". Nálam az, hogy egy "nyelvet beszélni", az a felsőfokú tudásnál kezdődik. Alapfokon csak ismerni lehet a nyelvet. De lehet, hogy ez csak az én személyes maximalizmusom. Ha neked ez elég, akkor otthon is tanulhatsz oroszt.
2015. jún. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!