Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan kell ezt lefordítani?...

Hogyan kell ezt lefordítani? (angol)

Figyelt kérdés

Három macskája volt a szomszédomnak eddig.Mind a hármat elütötte egy autó.Nagyon sajnáltuk őket,mert kedves állatok voltak és nem csak szépek voltak de az egeret is megfogták.Azóta elszaporodtak az egerek mind a szomszédomnál,mind nálam.Múlt héten úgy döntöttem,hogy veszek egy kismacskát.Még soha nem volt előtte semmilyen háziállatom,úgyhogy egy könyvet is vettem a macskákról.


A google fordító így oldotta meg:


Three eddig.Mind the neighbors cat was hit by a three autó.Nagyon pity them, because our animals were not only beautiful but there were also many megfogták.Azóta growing number of mice in all szomszédomnál and nálam.Múlt week, I decided that I am a kismacskát.Még never before had any pets, so I bought a book on cats.


Kicsit sem röhögtem fel ezután...


2010. febr. 16. 14:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

But it seemed the cat didn't know what was in the book as it did nothing the way it should have done. It didn't even catch mice. I gave it to my neighbour, who taught it how to catch mice, although he didn't even have a book. Since then there have been no mice either here or at my neighbour's, and I'm reading the book I have bought.

Mire kell neked ez az épületes szöveg?

2010. febr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

hàt ez nagyon ott volt..nem gondoltam hogy hajnal 2:45-kor tudok ilyen jòòòòòt röhögni!!!!!!!!!

xD

xD

xD

2010. febr. 21. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a fordítást!

Bekerültem egy új angol csoportba,olyanok közé akik már 5 éve tanulják a nyelvet..én meg még csak most kezdtem

2010. febr. 21. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!