Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lefordítaná nekem valaki...

Lefordítaná nekem valaki angolra, ha kérhetem?

Figyelt kérdés

Én jelenleg nem dolgozom sajnos,bolti eladó a végzettségem,elvégeztem egy biztonsági őr tanfolyamot is.

Hobbijaim foci(meg minden sport a tv-ben)

Szeretem a jó filmeket(főleg Tom Cruise filmjeit)

A szép nőket,a nálam idősebbek sokkal tapasztaltabbak,ezért is szeretem őket.

Méreteim 180cm

73-74 kg

Sajnálom,hogy sok a munkád,mert így kevés az esély,hogy mi találkozzunk de megértelek a munka fontos az életben,remélem azért egyszer találkozunk,és akkor minden jót csinálunk majd(szeretnék babát is akár tőled) csók


2010. febr. 13. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
gugli a barátod =D
2010. febr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak az a baj,hogy nem találok magyarról angolra fordítót:(
2010. febr. 13. 12:11
 3/7 anonim ***** válasza:

www.webforditas.hu (angolra jól fordít csak magyarul nem tud)

vagy translate.google.com

2010. febr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a translete tökéletesen lefordítja:)
2010. febr. 13. 12:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Unfortunately, I don’t work now. My qualification is shop assistant and I completed a security guard course, too.

My hobby is the football (and all sport in the TV)

I like the good films (mainly Tom Cruise’s films), the beautiful women, who are older than me, they’re most experienced.

My measurements: 180 cm, 73-74 kg.

I regret that you’ve lots of work, therefore haven’t a good chance of meet each other. But I can you understand, the work is really important.

Hope we can meet each other in the life, and then we’ll do a lot of good thing.

I want to have a baby from you as well.

kisses



Nem ígérem, hogy 100%-ban jó!!

2010. febr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,találtam egy oldalt,ahol beírom magyarul és kiírja angolul,nem sokban tér el amit az utolsó válaszoló írt:)
2010. febr. 13. 16:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Unfortunately, I currently am not working. I hold shop assistant qualifications, besides I've enrolled in a security guard course.

Football is my hobby. (and every kind of sports in the TV)

I like the good movies. (especially Tom Cruise's ones)

I'm partial to the beautiful women. Women who are older than me are a lot more experienced, therefore too I like them.

My measurements: 180 cm/73-74 kg (5'10/160.9 lbs)

I'm sorry that you're busy because it means that there's just a little chance of us ever meeting. But I understand you, work's important in life, I hope we'll meet someday, and then we'll do everything joyful (perhaps I'd like to have a baby from you as well) xoxo


megbizhatsz benne! 100% tökély habár egy kicsit javítanék a fogalmazási dolgaidon szívem szerint.

2010. febr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!