Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Milyen spanyol nyelvváltozat...

Milyen spanyol nyelvváltozat lehet ez? Melyik országból származhat ez a fajta kiejtés?


2014. júl. 23. 23:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Elvileg ez egy brazil sorozat, szóval ez gondolom szinkron lesz, mivel egy portugál anyanyelvű szerintem nehezen tudna ennyire "tisztán" beszélni spanyolul.
2014. júl. 23. 23:03
 2/8 A kérdező kommentje:
Annyira szépen, lassan, artikulálva beszélnek benne, ahogyan még sosem hallottam a spanyolt. Az egész hanglejtés, hangnem sokkal magyarosabb, mint amit eddig hallottam. Mintha nem is ugyanaz a nyelv lenne. :)
2014. júl. 23. 23:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Teljesen biztos, hogy valamilyen latinamerikai, a spanyolok nem beszélnek ilyen tisztán. Azokból is inkább az északit mondanám, talán mexikói vagy puerto ricói.
2014. júl. 24. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mexikói, ez a nyelvváltozat áll a művelt sztenderhez a legközelebb. (Puerto Ricóban viszont úgy beszélnek, mint Andalúziában vagy a Kanári-szigeteken, tehát az semmiképpen sem.)
2014. júl. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A latin-amerikai szinkronoknál a mexikói kiejtést használják, mert az a latin-amerikai sztenderd. Európában pedig az észak-spanyolországi.


[link]

2014. júl. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez az ember (az elottem levo) mindenhova beszurja a blogjat, mint valami spammer.
2014. júl. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csakhogy nagyon hasznos és informatív az a blog! :) Ezúton is szeretném megköszönni a linket mexicano-nak. Öröm volt elolvasni! :)
2014. júl. 25. 23:11
 8/8 anonim ***** válasza:

"Ez az ember (az elottem levo) mindenhova beszurja a blogjat, mint valami spammer."


Igen, mert ez az ember szeret másoknak segíteni és értelmes válaszokat adni, nem úgy, mint te, aki eddig semmi hasznosat nem csinált az életben, és abban leli örömét, hogy 'szar' néven regisztrálgat különböző fórumokra, ahol trollkodik, mint valami értelmi fogyatékos. Te soha nem fogsz felnőni, haver, akárki is vagy.

2014. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!