Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki lefordítaná nekem ezt...

Valaki lefordítaná nekem ezt a szöveget angolra, németre és franciára?

Figyelt kérdés

Nagy anime és manga kedvelő vagyok, a könyveket is szeretem :3

Odavagyok a japán kultúráért és a cosplayezésért. Az első cosplayem egy saját kezüleg vart Hinata jelmez volt, ami 12 éves korom ellenére szerintem egész jóra sikerült. → Ááá említettem már, hogy legfőbb ismertető jelem a szerénység? Szívesen rajzolok, főként mangákat.

Kedven színem a kék és a lila.

Kedvenc zeneműfajon a rock, heavy metal és a visual kei (nem vagyok a veszélyes fanok közé sorolva). Képes vagyok napokon át azt a számot halgatni ami nagyon megtetszik.


18 éves magyar lány vagyok hosszú combig érő vörös hajam van és sötétzöld szemem. 180 cm magas vagyok úgyhogy nem vagyok egy apróság XD. Három testvérem van: egy fiú és két lány. Kertesházban élek az ikerhúgommal és a legjobb barátommal → ő fiú, aki csak az én bosszantásomért él.



2014. febr. 26. 13:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ich bin eine große Anhängerin von *amine* und *manga*, ich mag auch die Bücher. Ich bin begeistert von der japanischen Kultur und *cosplay* Mein erstes *cosplay war ein eigenhändig angefertigtes*Hinata*-( Symbol?), was für meine Auffassung,für mich, als damals 12-järige, ganz gut gelungen ist. Ach, ja, habe ich schon erwähnt, das das bekannteste (Symbol? ) die Bescheidenheit ist?

Ich zeichne/ male gern, hauptsächlich *manga*.

Meine Lieblingsfarben sind Blau und Lila.

Meine Lieblingsmusik sind: Rock, heavy metal und visual kei. ( Ich bin, sozusagen, nicht unter die "gefährlichen" Fans einzureihen)

Ich bringe es fertig, tagelang ein Stück zu hören,das mir am besten gefällt.

Ich bin ein 18-jähriges ungarisches Mädchen, mit bis an Hüften reichenden roten Haaren und dunkelgrünen Augen.

Mit meiner Größe von 180 cm bin kein "Winzling" XD.

Ich habe drei Geschwister, einen Bruder und zwei Schwestern. Ich wohne in einem Einfanilienhaus mit meiner Zwillingsschwester und meinem besten Freund der nur da ist, um mir das leben schwer zu machen.


!Az idegennyelvi szavaknak a német nyelven használva, nincs többesszám, mivel ezeknek más a ragozása.!


Remélem, a forditás elfogadható.

2014. márc. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát, chak most néztem meg a google-ben, hogy ezek a japán szavak mit jelentenek. Most tudom is, hogy miröl van szó, de már késö. Azt javaslom neked, nézd meg te is, aztán kíjavithatsz a német szöveget, amikor leírod. Föleg a *Symból* tejesen félreérthetö.

cosplay = jap. Verkleidungstrend

Hinata = Tochter eines Hyüga-Clans

manga = jap. comic-Serien

anime = Arten von Animationsfilmen (Trickfilmserien)

2014. márc. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!