Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki lefordítaná nekem ezt...

Valaki lefordítaná nekem ezt a szöveget angolra, németre és franciára?

Figyelt kérdés

Nagy anime és manga kedvelő vagyok, a könyveket is szeretem :3

Odavagyok a japán kultúráért és a cosplayezésért. Az első cosplayem egy saját kezüleg vart Hinata jelmez volt, ami 12 éves korom ellenére szerintem egész jóra sikerült. → Ááá említettem már, hogy legfőbb ismertető jelem a szerénység? Szívesen rajzolok, főként mangákat.

Kedven színem a kék és a lila.

Kedvenc zeneműfajon a rock, heavy metal és a visual kei (nem vagyok a veszélyes fanok közé sorolva). Képes vagyok napokon át azt a számot halgatni ami nagyon megtetszik.


18 éves magyar lány vagyok hosszú combig érő vörös hajam van és sötétzöld szemem. 180 cm magas vagyok úgyhogy nem vagyok egy apróság XD. Három testvérem van: egy fiú és két lány. Kertesházban élek az ikerhúgommal és a legjobb barátommal → ő fiú, aki csak az én bosszantásomért él.



2014. febr. 26. 13:02
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

A franciát vállalom, bár nem biztos, hogy teljesen hibátlan lesz. Ha nem gond most csak a szöveged 2.felét fordítanám, mert az 1.részben vannak számomra ismeretlen szavak ^^

Je suis une fille hongroise qui a 18 ans. Mes cheveux sont roux et tres longs (combomig ér--> ils atteindent mes cuisses/de ezt így furinak találom), mes yeux sont verts et sombres. J'ai 180 centimetres , alors je ne suis pas toute petite/une naine (törpe). J'ai 2 (deux) soeurs et un (1) frere. Je vis dans une maison individuelle (családi) avec ma jumelle et avec mon ami préféré qui est un garcon et qui me vexe tout le temps.


Egyenlőre ennyi, ha kérdésed van, nyugodtam írj, a többit is szívesen megcsinálom ha lesz időm. Bocsánat, ha van benne hiba!!!

2014. febr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Bravó, Első!

Ha megengeded, idemásolom (copié/collé) a Te szövegedet, némileg kijavítva.

Folytasd bátran, ha egy szót nem tudsz, írd be magyarul zárójelben. Ketten csak jutunk valamire! :mdr:


"Je suis une jeune fille hongroise de 18 ans, aux cheveux roux et longs qui atteignent mes cuisses. Mes yeux sont vert-sombres. Je mesure 180 centimètres, on ne peux donc pas dire que je sois une naine!

J'ai deux sœurs et un frère. Je vis dans une maison familiale entourée d'un jardin, avec ma jumelle et mon meilleur ami, un garçon, qui ne vit que pour me mettre en colère! :mdr:"


Így már mehet a szöveg. Várom a többit, sok sikert!

(Remélem, nem haragszol, egyeske - Fanny? - hogy "belekontárkodtam" a munkádba?)

2014. febr. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Köszönöm Julianna :) és a fordítás javítását is, sokkal jobban hangzik amit te írtál, sokkal franciásabb, máshol is látom válaszolsz nagyon jókat, szóval sokat tanulhatok ezekből, merci bcp, (nem Fanni voltam:)
2014. febr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :D Örülnék ha az egész le lenne fordítva, de ez így már nagy segítség :)
2014. febr. 28. 20:16
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, megpróbálunk segíteni, de pl. a manga-ügyekben nem vagyok kimondottan otthon, ilyesmit még soha nem fordítottam.

Megmondanád, hogy mi az a "cosplay", Hinata, és társaik? Lehet talán így is írni a francia szövegben, akkor oké.

Várom, hogy első válaszolónk jelentkezzen, ő nyilván fiatalabb, mint én, és jobban ért ezekhez a dolgokhoz.

Akkor én megelégszem a szöveg javításával, és - ahogy barátnőnk (vagy barátunk, aki nem Fanni) kedvesen megjegyezte - "franciásabbá" tételével. :)


Bonne soirée!

2014. febr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A manga, Hinata és cosplay szavak minden nyelven ugyan azt jelentik :)
2014. febr. 28. 23:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Leírtam Neked az egészet priviben.:)
2014. márc. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 sKillEr96 válasza:
100%

Az angol fordítást vállalom.


I like anime and manga very much (vagy "I'm a big fan of anime ang manga"), and I also like books. I'm fond of Japanese culture and cosplay. My first cosplay was a Hinata costume, which, in spite of being made at my age of 12 (vagy "being made when I was 12"), was pretty good., ah, have I mentioned that my main characteristic is modesty? I like to draw, especially (vagy "particularly", vagy "mainly") manga. My favorite colors are blue and purple. My favorite musical genre is rock, heavy metal and visual kei (I'm not counted among (vagy "I'm not one of the") the obsessed (szó szerint "dangerous", de kicsit furán hangzik) fans. I can listen to the music (vagy "track", ez jelento a zeneszámot, csak nem hallottam nagyon használni) I like for several days.


I'm a 18-year-old Hungarian girl, I have a long red hair which reaches for my thighs, and deep green eyes. I'm 180 centimeters tall, so I'm not a small girl. XD I have got 3 siblings: a boy and two girls. I live in a detached house with my twin sister and my best friend. He's a boy who lives only for the sake of annoying me (vagy "lives only to annoy me").


Remélem, tudtam segíteni, ha valamit rosszul írtam, akkor bele lehet nyugodtan javítani. :D

2014. márc. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hello, na én vagyok most Fanny :)

Megprobàlkozom az elso résszel :


Je suis grande amatrice du manga et d'anime, j'aime également des livres :3

Je suis dingue de la culture japonaise et de cosplay. Mon tout premier cosplay était un costume Hinata que j'ai cousu moi-même et malgré mes 12 ans il n'était pas mal du tout. --> Oh, ai-je déjà mentionné que la modestie est le caractère le plus dominant chez moi? J'aime aussi dessiner, surtout du manga.

Mes couleurs préférées sont le bleu et le violet.

Mes genres de musique préférés sont le rock, le heavy metal et le visual kei (je ne fais pas partie des fans dangereux). Je suis capable d'écouter une chanson pendant des jours si je le kiffe vraiment.

2014. márc. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*si je LA kiffe.. (pardon)
2014. márc. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!