Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lefordítaná valaki nekem a...

Lefordítaná valaki nekem a köv. Angol mondatokat?

Figyelt kérdés

1.People don't change their behavior unless it makes a difference for them to do so.

2.If you act like you know what you’re doing, you can do anything you want.

3.My justification is that most people my age spend a lot of time thinking about what they’re going to do for the next five or ten years. The time they spend thinking about their life, I just spend drinking.

4.Having tattoos…It’s a way of suffering for the things that mean a lot to you.


2013. aug. 1. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Az emberek nem változtatnak a viselkedésükön, amíg az nem hoz számukra változást.

2.Ha úgy viselkedsz, mintha tudnád, mit csinálsz, mindent meg tudsz tenni, amit csak akarsz.

3. Az én indokom (?), hogy a legtöbb ember az én koromban nagyon sok idő tölt az arról való gondolkodással, hogy mit fognak csinálni az elkövetkezendő 5-10 évben. Az időt, amit ők gondolkodással töltenek, én csak ivással töltöm.

4. Tetováltnak lenni... Egy módja az azokért a dolgokért való szenvedésnek, amik nagyon sokat jelentenek neked.


A hármassal kicsit bajban voltam, ha valaki jobban meg tudja magyarázni, nyugodtan javítson!

2013. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy jobb, de én mentségnek vagy magyarázatnak fordítanám.

A mentségem, hogy a korombeliek közül a legtöbben sok időt töltenek azzal, hogy gondolkodnak, mit fognak csinálni a következő 5-10 évben. Az időt, amit ők gondolkodással töltenek, én egyszerűen ivással töltöm.

2013. aug. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi.
2013. aug. 2. 09:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!