Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Jó angolosok, lefordítanátok...

Jó angolosok, lefordítanátok nekem az alábbi szöveget?

Figyelt kérdés
Vlagyimir Viszockij,az orosz nép tragikus sorsú hőse.Gitárjával kísért dalai már életében túlnőttek rajta,de nem kerültek kiadásra.Ma emléktábla őrzi Moszkvában és más városban művészetét.
2013. jún. 30. 08:56
 1/2 anonim válasza:

Vlagyimir Viszockij, the tragic fate hero of the russian nation.His songs which was accompaniment by guitar has expanded beyond him in his life ,but they have not been published. Today monument preserve his art in Moscow and other cities.


nem garantáltan hibátlan de én így fordítanám :)remélem segítettem

2013. jún. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vladimir Vysotsky is a tragic-fated hero to the Russian nation. His songs he backed with his guitar overgrew his personal fame, however they weren't released. Today a plaque keeps his art green in Moscow and other cities.
2013. jún. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!