Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy van ez a mondat. Angolul?

Hogy van ez a mondat. Angolul?

Figyelt kérdés
"Szerintem a "szeretlek"szó nagyon elértéktelenedett. Lassan mindenhol ezt fogjuk használni." Kérem csak azok irjanak akik tényleg tudják a helyes választ! Köszi előre is :))
2013. ápr. 28. 09:09
 1/5 anonim válasza:
I think that "I love you" has lost its original value. We'll soon be using it everywhere.
2013. máj. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, magyarul.


(Mondd csak, Te elolvastad a kérdésedet, miután leírtad? Mármint a címre gondolok.)

2013. máj. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem értem az utolsó baját. (elsőnek köszönöm :) ) Most az a baj hogy telefonról írtam és véletlen odakerült egy pont és nem vettem észre? Vagy elnézést de nem értem a problémát..
2013. máj. 2. 18:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Jól látod a problémát. Látod egy felesleges írásjel, és teljesen megváltozik a mondat értelme. Mielőtt elküldöd, olvasd el, és javítsd a hibát. Tiszteld meg azokat, akik segíteni akarnak Neked, azzal, hogy értelmezhető kérdéseket teszel fel, ne kelljen külön dekódolni magát a kérdést is.

Amúgy ez még nem vészes, de a nagy átlag valami borzasztó...

2013. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad van elnézést. Csak telefonról írtam ami szerintem magától kitette valamiért a pontot. Legközelebb átnézem, csak az én ósdi telefonomon nehézkes :)
2013. máj. 6. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!