Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Le fordítaná-e ezt nekem valaki?

Le fordítaná-e ezt nekem valaki?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ott a google, de az nem igazán jó. Nagyon rosszul állok sajnos angolból ezért szeretném ha erre a beadandó dolgozatra kapnék egy 5öst. Power pointot kellett csinálni és az angol tanárom segített de utána vettem észre hogy pár dia lemaradt:( A történetben Marie Antoinettenek kell levelet írni, ami a gazdagságáról szól és a nép szegénységéről ( a nép nevében)


Ezt a szöveget valaki lefordítaná nekem?


Addig amit te luxus körülmények között élsz és drága ételeket eszel, addig mi éhezünk és alig alig élünk meg. Annyi pénzed van, hogy segíthetnél másokon, az embereken, de te csak magadra költöd. Ha igazán jó hercegnő vagy, segíts rajtunk, segíts a népeden. Mi örökre hálásak lennénk neked, ha segítenél abban, hogy egy kicsit jobban élhessünk.



Előre is köszönöm aki lefordítja!



2013. ápr. 15. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Whilst you live in luxury and eat expensive dishes, we are suffering and hardly can make ends meet. Since you have a lot of money, you could help the other people, but you just spend it all on yourself. If you are a truly good princess, help us, your subjects. We would be grateful ever after if you helped us live a bit better.
2013. ápr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
38%
While you're living in luxury, eating expensive meals, we're living for survival in property . You've got as much moneny, as you could help other people, but you spent it all on yourself. If you're a really good princess, please help us, help your people. If you help us, to live a bit better life, we'll be always grateful for you. -- én így fordítanám, remélem megfelel :)
2013. ápr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Annyit tudok segíteni, hogy ne használj összevonásokat mert ez egy hivatalos levél!
2013. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm:) Igazából nem hittem hogy valaki is segíteni fog csak reméltem:)
2013. ápr. 15. 21:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!