Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ezt segítene valaki lefordítan...

Ezt segítene valaki lefordítani németre?

Figyelt kérdés

1932 óta minden év augusztusában rendezik meg Siófokon a Borheteket, amelyen a borvidék legjobb borai kóstolhatók. Az három hétig tartó borünnep az ország leglátogatottabb és legnevesebb gasztronómiai fesztiváljainak egyike.


A Tagore sétányon a boros gazdák faházakból kínálják a térség jobbnál jobb borait. A palackozva és kimérve egyaránt kapható borok mellett finom falatok is várják az ide látogatókat, akik a balatoni térség legismertebb italait, az olaszrizlinget, a rizlingszilvánit, a traminit, a zweigeltet és a kihagyhatatlan muskotályt ízlelhetik meg.


---Ez lenne a szöveg, nem fontos, hogy túl hivatalos legyen fordításban is. Nagyon megköszönném!



2013. ápr. 10. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Seit 1932 wird jedes Jahr im August in Siofok die Weinwoche veranstaltet, wo die beste Weine der Gegend zum Weinverkostung vorgestellt werden. Die drei Wochen lang dauernde Weinverkostung ist eines des in Ungarn meistbesuchtes und namhaftes gastronomisches Festival.

Auf dem Tagore Promenadenweg bieten die Winzer der Gegend die gute und bessere Weine im Holzbuden an. Neben den in den Flaschen und im Fass gereiften Weine erwarten noch schmackhafte Snacks die Besucher, die den bekanntesten Wein aus der Gegend der Plattensee wie zum Beispiel den Italienischen Riesling, Rieslingsilvaner, Traminer, Zweigelt und den unvergesslichen Muskateller verkosten können.

2013. ápr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de már le kellett adni, mire megírtad. =/ Mindenesetre értékelem a munkádat és legalább tanultam pár szót. :3 Köszönöm szépen, hogy fáradtál a válasszal!
2013. ápr. 16. 22:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy késtem. De nem láttam elöbb a kérdésed. Meg nem volt odaírva sem, hogy mikorra kell. Így hát válaszoltam...:)
2013. ápr. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!