Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki SOS-ban lefordítaná...

Valaki SOS-ban lefordítaná ezt a szöveget nekem? Német! Iszonyt fontos!

Figyelt kérdés

Na du

Echt schoen wieder von Dir zu hoeren. Habe ja lange genug auf Deine Nachricht gewartet, nachdem Du mir beim Online Quatschen soooo gut gefallen hattest. Manche Zufaelle muss man echt ausnutzen, oder? Kommt ja nicht so oft vor, dass man mal jemanden trifft mit dem man gleich so einfach drauf losrenden kann un mit dem man sich so klasse versteht von der ersten Minute an... Also, lass mehr von Dir hoeren. Bin jetzt auf dieser Seite hier www.datingdiskret.net da kann man alles fuer umme haben und das jederzeit nutzen ohe Problem. Bin schon sehr gespannt darauf was Du mir wohl schreiben wirst. Ich warte auf Dich, Dein klein Miri


2013. jan. 12. 15:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Okés,nyugi van ;-) köszi az infokat! Egyêbként meg ilyen bizalmatlan vagyok, már utálom magam h folyton ellenőrízgetem, de nem tudok megálljt parancsolni magamnak :-(
2013. jan. 12. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!