Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki lefordítaná a köv....

Valaki lefordítaná a köv. Angol szöveget magyarra?

Figyelt kérdés
We were brought up Protestant and I went to church three times a day on a Sunday. My parents weren't Bible-bashers, but we all have a strong belief in God and a strong faith. We had a huge garden; our house was a bit like a scene from The Good Life. I think Mam and Dad had it really hard, bringing up a big family on very little.I've been able to help my family financially since making my first hit record. I bought my parents a house. My husband and I have a property in Portugal and one in Mumbles, Wales, and my family are always coming out to visit us. It has been fantastic to have such a successful career and to have been able to help everyone.

2012. dec. 7. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
protestànsnak neveltek és vasàrnaponként napi 3szor jàrtam templomba. a szuleim nem kovették màniàkusan a bibliàt, de mindnyàjan erosen Istenhivok vagyunk. Volt egy hatalmas kertunk, a hàzunk olyan volt akàr a The Good Lifeban. Szerintem nehéz lehetett anyànak és apànak, kevésrol indulva nagy csalàdot alapitani. Képes voltam oket anyagilag tàmogatni amiota megcsinàltam az elso slàgerem. Vettem egy hàzat a szuleimnek. A férjemnek és nekem van ingatlanunk Portugàliàban, Mumbles-ban és Walesben, és a csalàdom mindig meglàtogat minket. Fantasztikus egy ilyen sikeres karriert csinàlni; és hogy mindenkinek segithetek.
2012. dec. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. dec. 8. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!