Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lefordítaná valaki angolra?

Lefordítaná valaki angolra?

Figyelt kérdés

"Alapjáték volt régebben ha jól emlékszem. Ma már nagyon gagyinak tűnhet,de haverommal jól elszórakoztunk vele,ezért is érdekelne! :)

Felülnézetes volt,és szörnyek,zombik,vérfarkasok,húsevő növények voltak benne,és egy szemkötöső,barna palástot viselő férfit kellett irányítani. Az elején volt egy videó,de eléggé gyéren animált,annyira emlékszem belőle,hogy lelőtt benne egy vérfarkast.

Fegyverek terén a húsevő virágok ellen valamilyen altató szerű por volt,a vérfarkasok ellen zseblámpa,de volt benne hatlövetű is. Másra nem emlékszem! :S

Valaki légyszi segítsen!

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :)"


Előre is köszönöm! :)



2012. dec. 5. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
If I remember well it was a basic game. Nowadays it could seem quite lame, but my friend and I had fun with it, that's why I'm interested in. It was in a planview and there were monsters, zombies, werewolves, carnivorous plants... and you played with a blindfolded man in a brown robe. There was a video at the beginning of the game, lame animated, all I remember about is that he shot a werewolf in it. For what concerns the weapons, there were a sleeping powder for the carnivorous plants and a flashlight for the werewolves, but also there was a six-shooter gun. I don't remember anything else! :S
2012. dec. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!! :)))
2012. dec. 6. 12:46
 3/7 anonim ***** válasza:

ez nem a Monster Hunter a Monkye Bytes-tól? (Nem mintha a kérdésre válaszolnék, de szerintem erre vagy kíváncsi)

Ha megtalálod, akkor engem is érdekelne :D


Am én úgyemlékszem, vörös köpenye volt. a zseblámpa valami zöld manók ellen volt és a hatlövetű a vérfarkasok ellen :D

2012. dec. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

It used to be a very common game, as far as I can recall. Now, it might seem quite kooky, but my friend and me would have a lot of fun with it. That's why I'm interested.

You see them in bird's view and there were monsters, zombies, werewolves, carnivorous plants. And you got to move with a blindfolded man wearing a marone garb. It used to play a video before the game, poorly animated. All I can remember that a werewolf was shot.

As for the weapons, there was some sleeping powder against the carnivorous plants, and a flashlights to fight the werewolves. And there was a six-rounds gun, too. I can't remember any more.

Someone, please, help me!

2012. dec. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Második millió köszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Azt tudtam,hogy monster hunter,meg már próbáltam minden éle verziót beírni,de nem találtam,erre jössz Te,és tudod! :DD

Ezer köszi mégegyszer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Neked is harmadik! :D

Amúgy annak akit érdekel:

http://www.youtube.com/watch?v=52Y1v-x_xqw

2012. dec. 12. 21:37
 6/7 anonim ***** válasza:

As far as I can remember, this was a very basic game. It might seem rather gawkish these days but we had quite a high time with my friend playing it. For one thing, that's why I am so keen all about it.

It had top view, monsters, zombies, werewolves and carnivore plants. And players were to maneuver a blindfolded person wearing a crimson cape. There was an introductory clip too, poorly animated, all I am able to call to mind is that the guy had shot a werewolf.

As for the weapons, there were some sleeping dust for good use against carnivory plants, also an electric torch to keep control of werewolves, and you could swivel a six-shooter, too. Now, that's all I can recall.

2013. aug. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,azóta megtaláltam!:)
2013. aug. 13. 18:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!