Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lefordítaná ezt a rövid...

Lefordítaná ezt a rövid levelet valaki angolra?

Figyelt kérdés

"Korábban már váltottunk levelet, most egy másik dologgal kapcsolatban keresnélek. Egyszerűen nem tudok kiigazodni, hogy XY sorozatnak hány évadja volt. Amik ezen az oldalon fel vannak sorolva, azok a részek megvannak, de láttam olyan részekről is részleteket, amikről fogalmam sincs, hogy melyik évadban voltak. Például ezek:… Vagy ami itt van…. Ezeket a részeket hogy tudnám megszerezni, vagy honnan lehetne letölteni? Mert már néztem mindenféle torrent oldalakon, és sehol nem találom. Illetve még annyi, hogy a legújabb évad, ami szombaton indult, annak a részeit honnan lehet megszerezni?"


Előre is köszi a segítséget:)


2012. jún. 7. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:
jaj istenem,mi levelezzünk helyetted?valahogy csak össze tudod rakni,ha tanulsz angolul.
2012. jún. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerinted ha tanulnék angolul, akkor nem tudnám megírni? -.-

Neked is olyan segítőkész embereket kívánok az életbe, mint amilyen Te vagy.


Szerencsére pü-ben kaptam választ, neki ezúton is nagyon köszönöm! :)

2012. jún. 8. 11:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!