Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki tud nekem ajánlani...

Valaki tud nekem ajánlani letölthető svéd nyelvleckéket?

Figyelt kérdés
Kezdő anyagra gondolok, a kiejtéssel tisztában vagyok, pár szót tudok svédül. Köszönöm a segítséget.
2012. aug. 19. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tudsz angolul is, akkor szimplán keress rá a guglin, hogy learn swedish, és máris találsz hatmilliót.
2012. aug. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magyarul nagyon nehéz találni. Ha beszélsz angolul, akkor - mint ahogy írták - sok könyv fent van a neten, vagy pl ott van a Pimsleur Swedish, vagy esetleg a Rosetta Stone.
2012. aug. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

rosetta stone egy kalap kaki :)


keress rá hogy form i fokus (a, b, c gyakorlókönyvek vannak), ha jól tudom, simán letölthető. ezenkívül még az elég szar és régi, röhejes összeállítású svenska utifrånt tudom ajánlani, melyből az ELTÉn tanítanak. Csak svéd nyelvű, ne ijedj meg. Mi is megtanultunk belőle valahogy :)

2012. aug. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt van az a néhány könyv, amit magyarul kiadtak:

[link]

2012. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!