Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelentenek ezek az angol...

Mit jelentenek ezek az angol mondatok?

Figyelt kérdés

1.Now to rise you will to take the initiative to provoke disturbance proceed with to wrestle.

2.I'm not too sure about the details, but I know that he's headed down the wrong path.

3.Not to mention, if he doesn't get to the bottom of things, he'll act exactly like you would.

4.Regarding we this kind of people to say this is the best method.

5.Don't kid yourself. (az utána következő mondat: "Élvezed azt, ami most történik.")

6.Making matters too complicated to bear.

7.This wasn't how I had hoped it would be.

8.I'm very clear that moment would eventually come to pass.

9.This is quite possibly the fate that people like us are destined to face.

Köszönöm! :)


2012. aug. 9. 23:33
 1/1 Dragonona1 ***** válasza:

1.Most, ahhoz, hogy fölkelj neked kell először zavart előidézned és birkózással folytatnod.

2.Nem vagyok teljesen biztos a részletekben, de azt tudom, hogy a rossz úton ment le.

3.Arról nem is beszélve, hogy ha nem sikerül mindent befejeznie, pont úgy fog viselkedni, ahogy te tennéd.

4.Ami minket illet, az ilyen emberekre vonatkozóan ez a legjobb eljárás.

5.Ne hülyéskedj!

6.A dolgok elviselhetetlenül bonyolulttá tétele.

7.Ez nem úgy történt, ahogy reméltem.

8.Teljesen egyértelmű számomra, hogy az a pillanat végül eljön.

9.Valószínűleg a sors műve, hogy a hozzánk hasonló emberek ......-re vannak rendeltetve.

(Itt sajnos nem vagyok biztos a "face" jelentésében, mely amúgy főnévként "arc, arculat" míg igeként "szembenézni/ számolni vmivel" jelentéssel bír. Pl. face something (face the problem).


Nos, nem mondom biztosra minden mondat hibátlanságát,de megpróbáltam megtenni amit tudtam... :)

2012. aug. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!