Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ebayen ha az eladó tudja...

Ebayen ha az eladó tudja igazolni hogy feladta az árut de én mégsem kaptam meg akkoris visszatérítik a pénzt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 02:51
 1/7 A kérdező kommentje:
a kategóriát elnéztem bocsánat
2012. máj. 14. 02:54
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerinted ki adná vissza?

A pénz az eladónál van, neki tiszta a lelkiismerete, mert feladta az árut! Lehet kerestetni a küldeményt, azt valószínű a feladó kerestetheti. Vagy megteszi magától, vagy bepereled, ügyvéd stb. Nagy összeg?

2012. máj. 14. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ, ki a futár. Ha normális, bejegyzett szolgáltató, akkor attól kell kérni szép szóval (ez egyszerűbb és gyorsabb), vagy jogi úton (ez hosszadalmas). Ha nevesincs, akkor nézheted - hacsak me nem hajtod. De ehhez tudnod kell, kitől.
2012. máj. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
a magyar pósta ismét alkotott?
2012. máj. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Ha feladta az árut, annak van egy regisztrációs száma. Azt kérd el az eladótól, és a magyar posta honlapján a nyomkövetés címszó alatt tudod megnézni, hol tart va csomagod. Onnantól kezdve, hogy ott feladták, a magyar posta "látja", feltéve, ha nemzetközi postacsomagként lett feladva, de ebay-en általában ez a szokás, én is rendszeresen vásárolok onnan, és még minden csomagunk megérkezett.
2012. máj. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Jut ezsembe, elvileg emailen is megkaptad a saomag számát, ott is meg tudod nézni.
2012. máj. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eladótól függ! Én egyszer nem kaptam meg a csomagot (azóta sem tudom, hogy a magyar postánál rekedt-e meg, vagy mi történt), és az eladó visszafizette paypalon a termék árát majd megkért, hogy értékeljem pozitívan, én ezt nem tettem meg, mert ideges voltam, hiszen nekem a termék jobban kellett volna, mint a pénz, és végül az eladó elküldte INGYEN a terméket (nem volt nagy összeg, kb 15 dollár, de én nagyon örültem neki:))
2012. máj. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!