Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti hogy reagáltok, ha bementek...

Ti hogy reagáltok, ha bementek egy boltba, de az eladó egyrészt kifejezetten bunkó másrészt várni kell rá, mert a barátnőjével pletyizik?

Figyelt kérdés

Múltkor mentem Rossmannba. Épp kérdeznék vmit az eladó csajtól, de az csak nem vette észre, hogy rá várok, nagyon el volt foglalva a pletyizéssel egy barátnőjével, aki nem ott dolgozik (biztos k*rva fontos volt megbeszélni a Jóban rosszban előző esti epizódját). Várok várok mire meguntam és félbevágtam a nagy társalgást, megkérdeztem amit akartam. Az még egy dolog, hogy a hölgyemény elképesztően bunkó stílusban mondta, hogy ők ilyet nem árulnak, de mikor mentem el még hallottam is, hogy : jaj most nem tudom hol tartottam ,mert belepofázott!


Legszívesebben egy akkorát lekevertem volna neki, hogy a fal adta volna a másikat! Eladó és az a dolga, hogy engem kiszolgáljon. Egyenlőre azért van munkája, mert a vásárlók betérnek abba az üzletbe és én is vásárló vagyok. Nagyon nem szeretem mikor a számomra alárendelt félnek túl nagy a képe. És félreértés ne essék, nem azért alárendelt, mert "csak" egy eladó (én még ennyi sem vagyok), de én akarok vásárolni, ő abból kapja a fizuját.


2012. ápr. 27. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Hát Anyám konkrétan hozzávágta a fagyiját a fagyiárushoz mert bunkó volt XD A te esetedben szerintem szépen felkereste volna az üzletvezetőt és addig hisztizett volna amíg nem száműzik az az eladó csajt a holdra
2012. ápr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ő biztos friss munkaerő volt a Rosmmanban és nem tanították meg vele a fogyasztó központúságot.
2012. ápr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Egy barátnőm esete jut erről eszembe: A beteg, lázas kislányával elment az orvoshoz, majd onnan a gyógyszertárba a szükséges gyógyszerekért. Ott meg hosszú sor kígyózott már, a gyógyszerész pedig-beszélgetett nagyban. Nem zavartatta magát. A barátnőm egy idő után ezt megunta ész szólt neki, a nő meg csak rénézett flegmán, és folytatta a beszélgetést. Barátnőm pedig erre fogta magát, odament, benyúlt a pult mögé és lesöpörte onnan az össz gyógyszert a gyógyszetáros orra előtt, dobozokat, üvegeket, mindent, ami az útjába került. Majd sarkonfordult, fogta a kislányát, és elment. Következmény csak annyi lett, hogy legközelebb, amikor ugyanebbe a gyógyszertárba sodorta a sors, a patikus elzöldült, amikor meglátta őt. Hát, ennyi kb. Barátnőm nem tűri az igazságtalanságot :D.
2012. ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legközelebb kérd el a kasszástól a panaszkönyvet és írd be,hogy bunkó volt.
2012. ápr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ezen nagyon fel tudom húzni magam. Dolgoztam multi cégnél, igaz, a vendéglátóiparban, de nálunk ilyen elképzelhetetlen lett volna, és lehet, hogy én egy kicsit régimódi vagyok, vagy nem tudom, de valahol büszke is voltam rá, hogy ez így van.


Nem egyszer fordult már elő, hogy ilyen esetben kértem, hogy hívják az üzletvezetőt. Volt olyan, aki tovább flegmázott, más viszont könyörgőre fogta a dolgot, és onnantól kezdve látványosan átment seggnyalóba.

2012. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindig mondom ,hogy idehaza nincs munkanélküliség ,hiszen ,ha lenne, akkor akinek van munkája rendesen végezné, mert félne a kirúgástól..De lehet a főnök ágyasa vagy rokona és nincs félnivalója, akkor sem rúgják ki ha leköpi a vevőt.
2012. ápr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem pont az ellenkezője idegesít,mikor mindig a sarkamban vannak.Bementem a barátommal a plázába néhány napja,bevittem a fülkébe néhány ruhát felpróbálni.Most kissé dundi vagyok,szarul is állt rajtam a ruha,de már a csaj ott pattogott,hogy mutassam már meg neki.Erre elhúztam a függönyt,aztán mondtam neki,hogy bocs,de a barátom véleményére vagyok kíváncsi,nem a művigyorra,hogy persze-jól áll,vedd csak meg szövegre.Amúgy is utálom az ilyet,én saját magam szeretem eldönteni mi jó ,mi nem.Na,mindegy a csaj átváltott az igazi bunkó énjére és nézésére,aztán már csak direkt se vettem semmit.
2012. ápr. 28. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!