Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Milyenek az osztrák emberek?...

Milyenek az osztrák emberek? Pl. Mentalitás, habitus stb. -re lennék kiváncsi. Jól ki lehet velük jönni?

Figyelt kérdés
Mennék dolizni Bécsbe és ezért érdekel. Mire kell ügyelnem meg ilyesmi is érdekelne. Együtt élnék egy családdal majd.

2012. márc. 11. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy osztrák nőt ismerek, ő rendes, nyugodt, könnyen ki lehet jönni vele. Együtt élek vele (mármint nem úgy, csak egy házban, érted), nem volt még probléma semmiből. Persze nyilván 1 ember alapján nem lehet megmondani milyen a többi, de nekem csak ennyi tapasztalatom van.
2012. márc. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én jobban szerettem ott élni,mint itt.Jól kijöttem mindenkivel,minden népcsoporttal,mert ugye nem csak osztrákok vannak ott,hanem a töröktől,szerbig mindenki.Sokkal több ismerősöm lett az itthonihoz képest.És rosszindulatot max.csak másik magyartól tapasztaltam:)
2012. márc. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anyagiasak, merevek, nagyképűek. Külföldi munkaerővel szemben duplán.
2012. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, így elsőre szimpinek tűntek, de nem tudom a mindennapokban is jófejek-e vagy majd bekeményítenek. A gyerekekre fogok vigyázni amúgy.
2012. márc. 12. 14:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!