Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Melyik a legnehezebb nyelv?...

Melyik a legnehezebb nyelv? Tényleg a Magyar? Vagy az hanyadik?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 13:41
1 2 3
 11/21 MrTumbles ***** válasza:
30%
jol van akkor! hulye vagyok, beszeld be magadnak.... de azert beszelek OROSZUL angolul! megsem kerkedtemm itt vele mar az elso valaszomban... Ne farszd magad a valasszal nem nezek ide vissza te hulye. jobb dolgom is van mint ilyen infantilis barmok hulyesege...
2012. febr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
42%
7-es valaszolo! te mi a f@sznak kotsz itt bele masba? Nem tudsz normalisan valaszolni egy adott kerdesre es tovabbalni? Te vagy hulye! Ilyen kreten kotozkodos egyenekkel van tele a GYK... Nagyon faraszto az ilyen "eloszor idezek" majd okoskodok stilus.... MrTumble-nak joga van a velemenyehez ami a kredeshez tartozik. Nem muszaly belekotni vagy igen? Tenyleg? Komolyan??
2012. febr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Hogy idegen nyelvként mennyire nehéz bizonyos nyelvi háttérrel, azt mi magyarok nem tudhatjuk. Ezt olyasvalaki tudná, aki idegen nyelvként tanulta.

Állítólag a szláv nyelvek nehezebbek egy nem szláv anyanyelvű személy számára, mint a magyar nyelv a nem anyanyelvi tanuló számára.

De én sem hiszek a nyelvek abszolút nehézségében.

2012. febr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ez tényleg egy oltári nagy baromság, amit itt valaki belinkelt: [link]

"A világon egyedül a szlovák nyelvnek van 7 esete ...- Tulajdonképpen a szlovák nyelvben ragozni kell az összes szófajt."

Maga a sorrend-felállítás is ökörség, de fenti érvelésen pláne a fejem verem a falba.

2012. febr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
53%

12-es válaszoló! Direkt nem idézlek. Abba kötök bele, ami marhaság. Először leírja, hogy a cirill milyen baromi nehéz, azután engem szól le, mert leírom, hogy anyanyelviként nincs olyan, hogy nehéz. Rossz érvelés, korábbi állításának mond ellent. A személyeskedést utána azért írtam, mert ő előtte szintén ezt csinálta.


Amúgy mi vagy te, az ügyvédje? Ha valami nem tetszik neki, majd megvédi a hozzászólásait. Csak nem ugyanő vagy más nick alatt? Ha valami, akkor ez a szánalmas.


A muszáj meg pontos j. Jobb, ha itt tanulod meg.

2012. febr. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Elég sanszosnak érzem, hogy ugyanaz a kettő, tekintve az írásmódjukat...
2012. febr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 MrTumbles ***** válasza:

HAHAHA! Gondoltam visszanezek ide.. Jot szorakoztam rajtad! Mindenki magabol indul ki... HAHAHA

De mostmar ne faraszd magad mert torlom ezt a kerdest a valaszoltjaim kozul... Isten Aldon, farassz mast...

Kedves valaszolo elnezest az OFF-os valaszokert, de gondolom te is jot szorakoztal :))

2012. márc. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ezen bárki szórakozna. Elég nyilvánvaló, hogy te magad írtál egy másik nick alatt, hogy megvédd a saját válaszodat, ami elég szánalmas. Kb. olyan, mint magadra szavazni egy választáson.


Magadat égeted. Egyrészt ezzel, másrészt azzal, hogy azt írtad, hogy többet nem is nézel vissza ide. Akkor most hogy is van ez? Még magadnak sem tartod be az ígéreteidet, innentől kezdve mi miért is vegyünk komolyan?

2012. márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha nem lennek magyar tuti hogy nehez lene nekem a nyelv... Mondjuk igy is nehez, mindig is szar voltam nyelvtanbol... Nincs ertelme szamomra. De akor azt hiszem barmi mas nyelv is nehez lenne nekem igaz nem beszelek egyet sem a magyaron kivull.
2012. márc. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
"A szlovák majdnem ugyanaz, mint a cseh" Akkor tanulj meg csehul és utána beszéljünk szlovákul okoska, megnèzzuk,hogy fog menni :D
2013. nov. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!