Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy cseteljek vadidegenekkel?

Hogy cseteljek vadidegenekkel?

Figyelt kérdés

Regeltem a sharedtalk.com-ra, hogy milyen szuper lesz, ha anyanyelvűekkel beszélgethetek, de egyszerűen olyan idétlennek érzem. Nem ismerem, nem tudom mit mondjak neki, nem akarok sült bolondnak tűnni és különben is tök rossz érzésem van az egésszel kapcsolatban.

Van valakinek tapasztalata ilyesmi jellegű oldallal?


2011. okt. 24. 00:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Én szeretem nagyon (pont ezt az oldalt), sok emberrel évek óta msn-ezek onnan, sőt, három emberrel személyesen is találkoztam már, és tök jó volt.


Miért van rossz érzésed?

2011. okt. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Omegléztem egy ideig (omegle.com) és azt tudom mondani, hogy rohadtul felszínes az emberek 99%-a, a beszélgetés megreked az ASL szintjén (age, sex, location)

Viszont a maradék 1% az értelmes embereket takar, akikkel lehet beszélgetni rendesen, akár órákat is. Szóval elsőre ne add fel, ne tévesszenek meg a barmok.

2011. okt. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kicsit lehet előítéletes vagyok, de amióta regeltem (1 hete) két arab srác már áthívott skypra, de leráztam ezeket a felkéréseket. Nekem fura, hogy rögtön egy ilyen személyes elérhetőséget kérnek és hiába mondtam, hogy nem szeretném szeretném megadni, jó nekem ott.


A nagyobbik probléma inkább, hogy idétlennek érzem magam és nem tom, hogy mit kezdjek egy vadidegennel :)

2011. okt. 24. 00:34
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretném feladni semmi képpen, csak valahogy túl kellene ezen lendülni.
2011. okt. 24. 00:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi a lényege a dolognak?
2011. okt. 24. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a lényege, hogy a világról bárki csatlakozhat és úgymond "nyelvcserével" lehet gyakorolni adott idegennyelvet. Két lehetőség közül lehet választani: vagy írásban kommunikáltok vagy hanggal.
2011. okt. 24. 08:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Váh, én is sokat használtam, msn-en rengeteg emberem van onnan. Mondjuk nem beszélek már velük, mert van más, akivel lehet, de én mindig nagyon jól elbeszélgettem mindenkivel, még ha baromságokról is. Pl. koreai csajjal arról, hogy a fesztiválokon milyenek a mosdók. :D
2011. okt. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a baj az ilyen oldalakkal, hogy sok van rajta aki nem anyanyelven beszelget, tehat nyelv tanulasra/gyakorlasra alkalmatlan.
2011. okt. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

FromOz: az az oldal, amit én használok kiírja, hogy ki honnan számazik, így ezzel nincs gond.

Közben az én problémám is megoldódott :) Még az nap rám írt egy kolumbiai srác és azóta folyamotas beszélgetünk. Annyira jópofa figura, hogy nincs is igényem másra, mert így is órákon keresztül tudunk beszélgetni. Bár az időeltolódás miatt kicsit necces.

2011. okt. 27. 12:25

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!