Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lefordítaná ezt nekem valaki?

Lefordítaná ezt nekem valaki?

Figyelt kérdés
had my first cigarette at 7 years old . startinq smokinq weed at 11 . i starting cutting and drinkinq at bout 10 . im now 13 and im gonna see chris in concert sept. 30. drugs alchol and cutting becomes an addiction the more and more you do it doesnt make you a bad person just means you need help and its up to you to get it. ive been clean for 9 months now NSN was my inspiration. for all you out their like me dont give up on yourself. thats all ill say.if you want to talk message me. =3
2011. szept. 3. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első cigarettámat 7 évesen szívtam el, 11 évesen kezdtem el füvezni. 10 évesen kezdtem el vagdosni (magam?) és inni. Most 13 vagyok és szept 30.-án látni fogom Christ egy koncerten. Minél többet iszol, vagdosol és drogozol, annál jobban függövé válsz. Ettől te nem leszel rossz ember, csak azt jelenti ,hogy segítségre van szükséged és rajtad múlik, hogy megkapod e. Már 9 hónapja tiszta vagyok, az NSN volt az inspirációm. Mindenki aki egy kicsit is magát látja a történetemben, ne adjátok fel, mindíg tudtok magatokon segíteni. Ez minden amit elmondok. Ha akarsz beszélgetni, küldj üzenetet.
2011. szept. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

7 évesen volt az első cigim. 11 évesen kezdtem füvet szívni. Kb. 10 éves koromban kezdtem el vagdosni (magam) és inni. most 13 vagyok és látom majd christ a szeptember 30.-ai koncerten. a drogozás, ivás, vagdosás, minél többet csinálod, annál inkább függővé tesznek. de ettől még nem vagy rossz ember, csak azt jelenti, hogy segítségre van szükséged, és rajtad áll, hogy kapsz-e. 9 hónapja tiszta vagyok és az NSN tartotta bennem a lelket. minden hozzám hasonlónak üzenem, hogy ne adjátok fel. csak ezt akartam mondani. ha akarsz beszélgetni írj.


voltak még helyesírási hibák, amiket nem fordítottam le.

2011. szept. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!:]
2011. szept. 3. 23:03
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Cutting crack.

2011. szept. 5. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!