Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki lefordítaná nekem...

Valaki lefordítaná nekem holnapra? Angol-Magyar

Figyelt kérdés
Many years ago there were lots of pandas,elephants,rhinos,leopard and gorillas.Now,there aren't many.These are endangered animals.Last week we interviewed fernando from Spain. He and the friends in his class are members of WWF. WWF is the World Wildlife Fund and it helps to save animals arround.
2011. jan. 20. 13:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon aki segít nekem.
2011. jan. 20. 13:23
 2/5 anonim válasza:

Sok évvel ezelőtt volt sok pandamackó, elefánt, orrszarvú, leopárd és gorilla.most nem sok van.ezek veszélyeztetett állatok.a múlt héten meginterjúztuk Fernandót Spanyolországból. Ő és az osztályában levő barátok tagok WWF WWF a World Wildlife Fund és ez segít állatokat megmenteni körben.


A [link] oldalon fordítottam, de van egy kis angol tudásom, és ezt jelenti. szerintem így jó.

2011. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Alapvetően jó amit az első írt csak egy kicsit nem magyaros mert az ilyen fordítók nem olyan jók.


Sok évvel ezelőtt sok panda, elefánt, orrszarvú, leopárd és gorilla volt. Már nincs sok. Ezek védett állatok. Múlt héten meginterjúvoltuk Fernandót Spanyolországból. Ő és a barátai az osztályából a WWF tagjai. A WWF a World Wildlife Fund (a világ vadvilágának a befektetője) (gyakorlatilág a vadvilágot védik)és ez segít megvédeni az állatokat világszerte.


(A zárójeleseket csak én tettem hozzá hogy értsd az nincs benne a szövegben)

2011. jan. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
World Wide Fund - Természetvédelmi Világalap
2011. jan. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs. Wildlife-ot akartam írni.
2011. jan. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!