Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért olyan határtalanul...

Miért olyan határtalanul ostobák az amerikaiak?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=k0RH0cYs4lw


Számtalan ehhez hasonló felvételt találni youtube-on.



2013. nov. 3. 12:52
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
Hát ha kijelented az összes amerikairól, hogy ostoba, feltételezem, minddel beszéltél. Mert másképp csak egy csőlátású barom vagy.
2013. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:
Ok, hogy "polkorrekt" legyek: a túlnyomó többségük az.
2013. nov. 5. 22:00
 33/48 anonim ***** válasza:
89%

Mr # 31

Nem barom a kerdezo, hanem egy ritka intelligens , tajekozott kulturleny.

Nemcsak hogy mindent tud, de mindent jobban tud mint akarki mas, ez a kommentarokbol egyertelmu.

Hogy mi a fenenek kerdez akarmit is ezen a honlapon, azt csak talalgatni lehet.

Cheers

2013. nov. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:
Igazán sajnálom, hogy nincs olyan opció amivel a kérdésem alól is eltüntethetnélek. Persze égesd csak magad.
2013. nov. 5. 22:03
 35/48 A kérdező kommentje:
Egyébként akinek még nem esett le, megsúgom: természetesen nem vártam valami konkrét választ a feltett kérdésre. Ha gondoljátok, lehet árulkodni az adminoknak.
2013. nov. 5. 22:07
 36/48 A kérdező kommentje:

Többet nem is foglalkozom ezzel, annyit sem érnek ezek a véglények.

http://www.youtube.com/watch?v=k0RH0cYs4lw

0:57

búcsúzóul

2013. nov. 5. 22:11
 37/48 anonim ***** válasza:

Mi meg azt sajnaljuk, hogy nincs olyan opcio, amivel a kulturleny kerdeseket ki lehetne szurni...


Az oszinte velemeny, az amit gondolok, es nem pedig puszta informacio nyujtas arrol amit tudok, mert megeltem/tapasztaltam. Ez a kulonbseg. Nem baj ha nem erted...


Egyáltalán nem éltek jobban mint mi, ezt a marhaságot felejtsd el,és emiatt nincs is mire irigykedni. En itt elek es nagyon jol elek. Heti szinten kommunikalok a szulokkel, baratokkal, rokonokkal. Nem latom az osszes amerikait, csak azokat, akik korulottem elnek es ismerem az otthoniak eletet es latom az oriasi kulonbseget. Lehet, hogy sokak szerint az amerikai alomnak regen vege, de aki kemenyen dolgozik es minden tole telhetot megtesz az elobbrejutas erdekeben, annak sokkal jobb lehetosegei vannak itt, mint Magyarorszagon.


Lehet hogy azt hiszed, hogy minden amerikai buta, akkor is sokkal jobban el a nagy atlag, mint a magyar atlag. Akkor vegulis mire mesz a nagyon nagy lexikalis tudasoddal???

2013. nov. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:

This " kerdezo " guy was just a provocative asshole. As simple as that.

Who knows what he wanted to achieve ?

Actually, who cares ?

2013. nov. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:

#8 Seattlebol


"Tenyleg ugy latod hogyha ilyen amoba szinten mozogna mindenki a 317billion USA lakosbol"


szerintem sajat magadat tobbszor is beleszamoltad??

2014. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:

#17


"De azért ő az 52 amerikai államból max. 10-et tudna felsorolni. :)"


szerintem az is eleg ha 50 allambol felsorol tizet

2014. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!