Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért olyan határtalanul...

Miért olyan határtalanul ostobák az amerikaiak?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=k0RH0cYs4lw


Számtalan ehhez hasonló felvételt találni youtube-on.



2013. nov. 3. 12:52
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
# 15 Nem biztos, hogy érdemes b.u.ziznod, tekintve, hogy kiköltöztél az egyik (ilyen tekintetben) legliberálisabb országba. Fenyegetőzni meg tanulj meg még egyszer, mert így nem túl félelmetes "igazan kar hogy a napokban nem jarok kis"... XD ROFLMFAO
2013. nov. 5. 11:12
 22/48 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező megjegyzem: Te b.pesti vagy-gondolom-ha feltennéd vidéken a 40-60 éves embereknek:hol van Honduras,vagy Moldva,talán 10% tudná.A fővárosiak talán tájékozottabbak,de hiába adsz valakinek térképet, ha fogalma nincs melyik földrészen keresse!És a mi kis országunkról ritkán hallanak az amerikaiak,természetesen nem is érdekli őköt.Az 52 amerikai álamot vajon mennyi magyar tudná felsorolni?!
2013. nov. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak számosságban több hülye van az USÁ-ban. Mi kevesebben vagyunk, ezért tűnünk okosabbnak. De kb a lakosság ugyanakkora százaléka él ugyanolyan agyi szinten, mint Amerikában. Hogy mást ne mondjak, a funkcionális analfabétizmust holtversenyben vezetjük velük. (Lakosság 20-25%-a.)
2013. nov. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo, ezt csak ma csak neked! Azert hogy lasd, barki, akinek ideje es energiaja engedi kepes letrehozni egy olyan videot, amiben latszolag ertelmes embereknek latszolag egyszeru kerdest tesznek fel:

http://www.youtube.com/watch?v=s233IA1f2L4


Oszinten leirom a velemenyemet: szerintem csak irigykedsz rank, mert mi itt elunk, jol elunk, boldogok vagyunk es nem foglalkozunk ilyen piti ugyekkel, hogy egy egesz nemzetet le-ostobazunk. Ha meg nem jartal az USAban sosem, akkor legyszives ne itelj videokbol, filmekbol. Gyere ki, nezz korbe, ismerkedj, kerdezoskodj, es a tapasztalataidbol formalj velemenyt, mert az szamit. Hogy mit olvasol/latsz/hallasz nem er semmit!

2013. nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
A 24-es válszoló által feltett video jól mutatja valójában hol is tart a libeláris okítás!Szánalmas a helyzet,még ha ez egy össze vágott felvétel akkor is.Már ált.iskolában fizikából tudni kell:a Hold gravitációja 1/6-a a Földének. Sajnos sok müegyetemista sem tudja.
2013. nov. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:

# 24

"Oszinten leirom a velemenyemet:" Miért, egyébként hazudozol? Mi a tököm ez az őszintézés? Egyre több hülye kezdi így a mondanivalóját mostanában, kezd unalmas lenni.


Egyáltalán nem éltek jobban mint mi, ezt a marhaságot felejtsd el,és emiatt nincs is mire irigykedni. Honnan veszed, hogy nem jártam az USA-ban? A legfőbb! indoka annak, hogy "zusammen" leostobázom ezt az istenverte országot az pontosan ez. Jártam ott, első kézből vannak tapasztalataim.

Azt már csak megsúgom, ennyi erővel én is kétségbe vonhatnám, hogy te jártál-e már ott, hiszen attól, hogy ékezetek nélkül írsz, még nem biztos, hogy USA-ban vagy helyileg.

2013. nov. 5. 21:41
 27/48 anonim ***** válasza:

#25

"A 24-es válszoló által feltett video jól mutatja valójában hol is tart a libeláris okítás"


Magyarországon nincs liberális oktatás. Porosz típusú oktatási rendszer van. Épp ez a baj, hogy semmi liberális nincs benne.

2013. nov. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
Ezek szerint, kedves Kérdező, te beszéltél az összes amerikaival. Jó neked. :))
2013. nov. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:

# 23 Ha nem megy a matek, ne villogj vele. Csak egy szelíd tanács.


"Magyarországon a különböző becslések szerint a felnőttek 16-33%-a funkcionális analfabéta" Wikipedia szerint itt tartunk egyébként, de ez nyilvánvalóan hibás adat, 2000 utáni kiadású lexikonom szerint 10% alattiak a funkcionális analfabéták, a ténylegesek meg 2% alatt.

2013. nov. 5. 21:46
 30/48 A kérdező kommentje:

"Ezek szerint, kedves Kérdező, te beszéltél az összes amerikaival. Jó neked. :))"


Ilyet állítottam volna? Úgy látszik, én is hazudok. Vagy te.

2013. nov. 5. 21:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!