Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A gólyatáborban miért kötelező...

A gólyatáborban miért kötelező inni? Csak én nem tartom ezt poénosnak?

Figyelt kérdés
Itt van előttem az ELTE gólyáknak kiküldött füzete, ami tartalmaz ivós játékokat, meg "részeg-magyar szótárt". Annyira kiábrándító nekem, hogy bármerre megyek, az összes korombelinek a bulizás a totális lerészegedést jelenti. Mi van, ha én nem akarok disznó lenni, meg nem bírja a gyomrom a piát az ilyen játékokban és nem akarok hányásban ébredni? Miért vagyok én ezért "anti-partiarc" meg "hangulatgyilkos"? Más ezt miért nem tartja undorítónak? Aki meg nem megy gólyatáborba, az meg hátránnyal idnul, ugyebár. Ha meg elmegyek, akkor nyilván elfogadtam a szabályokat és hajlandó vagyok leinni magam minden este...
2012. aug. 3. 11:55
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

"Egyébként ez, hogy mindenki leszarja, ez nem teljesen igaz, mert ha nem csinálod meg az akadálypályát, ami szintén ivós, akkor veszít a csapatod."


Aha, én is ezt hallottam. Amikor ezt meghallottam a barátomtól, már rögtön tudtam, hogy nagyon jó, hogy nem mentem. A f*sznak kell, hogy most azért utáljon meg egy csapat, mert én nem vagyok hajlandó inni..

2012. aug. 26. 23:31
 22/29 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez az, ezzel egyetértek.
2012. aug. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Heidra válasza:

Szia!

Igaz már egy éve kérdezted-és végül nem mentél el a gólyatáborba-, most én filózok ugyanezen. Bár ilyen emberekbe botlanék mint Te, kedves kérdező! Voltam már gólyatáborban ami szinte csak a piálásról szólt, nem is tudtam barátkozni senkivel. Most szakot váltok és a másik egyetem gólyatáborába még nem tudom hogy elmenjek-e. Részeg állatok, partyarcok nekem sem a stílusom, de az, hogy gt nélkül is lehet barátkozni... nem tudom... nekem még azzal sem sikerült. Remélem ez a másik helyen máshogy lesz. Azóta megtaláltad a saját nemivós társaságodat? :)

2013. máj. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Nem igazán. Végül kaptam egy lehetőséget, és külföldön kezdtem egyetemet, de vissza kellett jönnöm.
2013. máj. 22. 10:55
 25/29 Heidra válasza:
Ó, sajnálom... :(
2013. máj. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Kérdező szerint csak a hányásba fetrengés és a NO-ALCOHOL a két lehetőség.
2013. szept. 11. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Picit azért már változott a gondolkodásom. Pár hete voltam gólyatáborban, és életem egyik legklasszabb élménye volt.
2013. szept. 11. 21:26
 28/29 anonim válasza:
Akkor csak ittál végül!
2013. okt. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Igen, ittam. Változott a véleményem, mint ahogy én is megváltoztam.
2013. okt. 13. 11:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!