Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A szlovákok kit utálnak...

A szlovákok kit utálnak jobban az országukban, a magyarokat vagy a cigányokat?

Figyelt kérdés

Úgy általánosságban ha egy szlovák elé állítanánk egy magyart meg egy cigányt,hogy amelyiket jobban utálja azt lője le,akkor a magyart vagy a cigányt lőné le?

A cigányok ott is ugyan azt csinálják mint itt vagy ott jobban kordában vannak tartva?A magyarokat pedig csak a Magyar-szlovák konfliktus miatt utálják vagy mert nagyobb létszámban jelen lévő kisebbség?


2011. dec. 30. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hát, ezt nehéz megmondani, mert én tudom, hogy vannak olyan szlovákok, akik tényleg nem utálják a magyarokat. Pl. vannak szlovák barátaim, akiket a továbbképző iskolában ismertem meg őket. Egyszer említették, hogy nem szeretik Slotát a magyarellenessége miatt, és, hogy nem is kell vele foglalkozni, mert ez csak afféle üldözési mánia nála.
2011. dec. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb szlováknak semmi baja nincs a magyarokkal, rengeteg szlovák barátom van, ugyanugy, mint ahogy az első válaszolonak is. Csak a vadbarom politikusok szitják az ellenségeskedést.
2011. dec. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Vannak, akiknek nics semmi bajuk a magyarokkal. Akik viszont utálkoznak, azok egyformának tartják a magyarokat és a cigányokat, gyakran hallani olyan megjegyzéseket, hogy "a magyarok ugyanolyanok mint a cigányok" vagy ami még elszomorítóbb, hogy "a magyarok még rosszabbak mint a cigányok".

Ez van sajnos.

2011. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A magyar cigányokat.
2011. dec. 31. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Szlovákok ( nekem úgy tűnik) de kevésbé utálják az országukban élő cigányokat, mint Magyarországon a magyarok. Sőt mondok egy nagyon érdekeset, a szlovákok nem valami primitív nép, nem utál minden szlovák minden magyart. Persze vannak. De visszafelé is ugyanez a helyzet.
2011. dec. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
76%
az utolso valaszado nem szlovakiaban lakik.a szlovakok tobbsege jobban utalja a magyarokat az 1000 eves ,,elnyomás" miatt,a tobbi a ciganyok kozeleben lakik.
2011. dec. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 mustafa33 ***** válasza:
69%
"A legtöbb szlováknak nincs semmi baja a magyarokkal" feltéve, hogy azok csak otthon beszélnek magyarul és azonnal átváltanak szlovákra, ha egy államalkotó közeledik. Nagyon szeretik a magyarokat, ha azok kabaréban szerepelnek és olyan "hülyék", hogy nem képesek rendesen beszélni szlovákul és nevetségesen viselkednek, nem tudják mi mire való, mit hogy hívnak, mikor mit kel csinálni. Nincsen szórakoztató tévé műsor nevetséges magyarok nélkül. Régebben gyűlöltek minket, ma inkább csak hülyének néznek, mi vagyunk a megtestesült butaság. Antiszemitizmus nincs, mert sikeresen kiirtatták a zsidókat a németekkel, fizettek nekik érte. A magyarok viszont minden baj okozói, az áremeléseknek, a munkanélküliségnek, a rosz közbiztonságnak, elakarják venni az ősi Svatopluk országát, erőszakkal magyarosítják a déli szlovák falvakat, az üzletekben nem szolgálják ki a szlovákokat, a nagyapjuknak Horthy alatt magyarul kellet imádkozni, meg egyébb ilyen marhaságokat fognak ránk.
2012. jan. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
29%
Sajnos a Magyarokat!
2012. jan. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
29%
Hát nagy baj van a Felvidéken, az biztos.
2012. jan. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Ez mennyire szanalmas amit itt olvastam. A szlovakok miert is utalnak minket? Mert kik ok? En akiket ismertem akkor paraszt volt mind, szlovakiaban meg atutazoban voltam csak, olyan mint egy lepusztult lakotelep. Szerintem irigyek, ennyi.
2012. ápr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!