Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Várod már a karácsonyt?...

Várod már a karácsonyt? Ajándékokkal hogy állsz?

Figyelt kérdés
Vettél már ajándékot? Mit és Kinek? Te mit kérsz ? :)
2010. nov. 21. 16:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Igen, már nagyon, és örülök annak, és alig hiszem el, hogy mr november vége fele járunk.:) Egyszerűen imádom!!! A hangultot, az illatokat, az egész házat melegség járja át.:) Egyszerűen elmondhatatlanul bele vagyok szeretve az egész decemberbe kb. Én is így vagyok vele, hogy teljesen oda vagyok a készülődésért is, meg a megelőző hetektől is (L), én úgy vagyok vele, hogy nálam az ajándékok csak hatalmas ráadások....:) A szeretet a lényeg nekem, és, hogy együtt vagyunk, sokt hülyülünk, nevetünk...:)

De az ajándékokat illetően, igen,azért már kezdtem gondolkodni azon kinek mit vegyek... Én úgy szoktam, hogy azért nem egy-két nappal előtte, de nem is novemberben veszem meg az ajándékokat. Kb olyan dec 10-15 között vlahol...:)

2010. nov. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A karácsony nálunk az adventi és újévi időszakot is belevéve egy másfél hónapos rémálom 11-21 17:01 -hez hasonló okok miatt.

Idén hála az égnek csak egy hetet kell elviselnem, de most meg vizsgaidőszakból van nagyon elegem.

2010. nov. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Venni nem tudom, lesz-e pénz. Én a praktikus holmikat szeretem, de nem zavarna, ha nem kapnék semmit. Én szilikon öntőformában készítek csoki díszeket. Szeretem a kreatív dolgokat :)
2010. nov. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen nem tudom. A karácsony jó dolog, de amikor az embernek minden gondolatát az tölti ki, hogy igen, nyelvvizsga, államvizsga, és erre még emlékeztetik is, na az elég romboló hatású. Tulajdonképpen várom, van is pár apró ajándékötletem - kézi gyártású, csak nem tudom, lesz-e rá időm. Venni nem tudok semmit, mert nyelvvizsgát fizettem be az utolsó pénzemből, ösztöndíj meg nem aktív féléveseknek nem jár. :(

De a hangulat már kerülget, amikor szegfűszeges-fajhaj teát készítek, és azon morfondírozom, hogy milyen kézi készítésű karácsonyfadíszeket csinálhatnék.

2010. nov. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Cappee válasza:
zsidó vagyok...
2010. nov. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
így jártál... :D
2010. nov. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Én is várom.

Ezért is iratkoztam fel erre az oldalra, mert itt tök jó témák vannak!


[link]


XD

2010. dec. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem várom. Sőőőt... Pedig az idén másabb lesz a karácsony, mint tavaly (pozitív értelemben). De akkor sem. Megyünk majd párom szüleihez is, anyumékhoz is... Ezen a pár napon ki se tenném a lábamat itthonról. Vagy pont ellenkezőleg.. Jövőre dolgozom majd ilyenkor.
2010. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!