Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Várod már a karácsonyt?...

Várod már a karácsonyt? Ajándékokkal hogy állsz?

Figyelt kérdés
Vettél már ajándékot? Mit és Kinek? Te mit kérsz ? :)
2010. nov. 21. 16:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én várom :). Én tavaly rászoktattam magam arra, hogy hamat elkezdjek gondolkodni az ajándékokon, és jól tettem, mert így egy csomót spóroltam, jobban odafigyeltem (család óhajaira-sóhajaira és az árakra is), és nem az utolsó napokban kellett elmennem vásárolni (így sokkal jobb vásárolni, mint nagy tömegben, kígyózó sorokban... az sem elhanyagolható tényező, hogy a karácsony előtti napokban a legnagyobb azoknak az aránya, akik betegen bemennek a plázákba...). Most is már nagyjából össze van írva, kinek milyen ötleteim vannak. Legjobb barátnőmnek vettem már egy kesztyű-sál szettet, öcsémnek eddig egy eurómintás öngyújtót meg kocsis csokikat, de persze még kap mellé majd vmi(ke)t. Ajándéklistám idén meg nincs, mert most volt egy nagyobb családi beruházásunk... meg egyébként is kíváncsi vagyok, hogy anélkül, hogy beszélnék róla a szüleimmel, mit vennének nekem :D (mert eddig mindig listás móka volt... bár anyukám mindig kikérdez, szval nem én mentem oda, félreértés ne essék :D).
2010. nov. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

16:08 vagyok, azért asszem még leírom, mivel készülök szüleimnek...

anyukámnak ezek közül lesznek cuccok: húskenő ecset, rúzs (már ki is néztünk párat Avonból, abból lesz egy, ha minden igaz), felső, sál, könyv, szebb gyertya, Q10-es Labello. Apukámnak könyv és póló. Öcsinek lesz póló, az biztos, és mellé még igyekszem vmi "poénos, klassz" ajándékot beszerezni.


És aminek én örülnék (de inkább nem szólok) : Bruno Mars-CD, királykék harisnya, Replay parfüm (For her!), scrapbook-kartonok, mp3-lejátszó (halódik, ami most van... :(...), hippis hajpánt, bőrradír... kb. ennyi jut most eszembe :D.

2010. nov. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Már nagyon várom, be vagyok zsongva teljesen. Ajándékok vásárlását két héten belül tervezem/tervezzük, egyelőre csak körvonalakban van.

Fésülködő asztalt kértem és Swarovski gyűrűt hozzá illő fülikkel.


Kérdező: te hogy állsz a karácsonyi ajándékokkal, te miket kértél?

2010. nov. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem várom. A karácsony annak jó, akinek van családja.
2010. nov. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon várom,és most igazából nem is az ajándékok miatt,hanem a hangulata miatt.

Az idei karácsonyt úgy akarom,hogy az egész lakás legyen feldiszítve karácsonyi pompába,keringjen finom karácsonyi illat a házba,gyertyák,égők,füstölők.

Mézeskalács,szaloncukor. awhhh.

és erre a Szenteste már csak egy óriási ráadás lenne :)


17/F

2010. nov. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
nem...
2010. nov. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nálunk karácsonykor mindenki "depressziós" lesz! A sok futkorászások ide-oda, aztán kiderül, hogy nincs elég pénz, utána meg túlóráznak a szüleim aztán a nővéremnek szerelmi problémái lesznek, utána meg én depizek, mert senkit nem tudok odaültetni az asztalhoz, mert nincs párom, a tesóim meg állandóan hozzák a párjukat az asztalhoz én meg egyedül ülök ott... stb. valójában minden évben ez megy és a végén már csak nevetünk az egészen :)
2010. nov. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nálunk minden karácsonykor be van rúgva apu...és ordibál meg fenyegeti anyut...utálom a karácsonyt.

L/18

2010. nov. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én most még nem vagyok annyira rajta a témán. Majd decemberben elkezdem várni :)
2010. nov. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

16:30 -as . idén én is szépen fel szeretném diszíteni a lakást belül :) és megpróbálok sütni mézeskalácsot :) 16.L vok. :DD nemtudom sikerülni fog-e . :S


ajándékötletem nincs, majd 2 hét múlva kb útra kelek :D

2010. nov. 21. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!