Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért gondoljátok hogy minden...

Baranyi kálmanné kérdése:

Miért gondoljátok hogy minden cigány egy forma?

Figyelt kérdés

EGYIK SE DOLGOZIK?

MINDEGYIK LOPÁSBÓL ÉL?


2010. aug. 3. 19:57
1 2
 1/14 anonim válasza:
90%
Mert a legtöbb ilyen, nekem meg nincs kedvem gondolkozni hogy na vajon van-e egy aki nem...
2010. aug. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Mert a mai Magyarországon élő romák 95%-a lopásból, segélyekből tartja fent magát.
2010. aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Én nem gondolom.Van egy cigány család, akik a legjobb barátaink, és rendesek, dolgoznak, tiszták,és: elítélik a saját fajtájukat!
2010. aug. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
93%
honnan veszed hogy ezt gondolom? egyébként van pár kivétel akiket ismerek azok közül. de van olyan is akinek ránézésre headshot lenne a jutalma. ugyanakkor vannak nagyon rendesek is. de ha lehetne választani inkább nem kérnék belőle
2010. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem gondolom így, mivel több rendes, becsületes, dolgozó cigányt ismerek, akikkel a család jóban van. Egy nemzedék már felnőtt úgy, hogy a csapból is a cigánybűnözés folyt, meg is van az eredménye.
2010. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem gondoljuk. De ha egy cigányt nem ismerünk, nem tudjuk, hogy ő a kisszámú kivételhez tartozik-e, vagy ő is csak olyan, mint a legtöbb cigány, akkor azért "elő"ítéleteink azt sugallják, hogy ő is csak egy mocskos kis cigány. Ha megismerjük, és bebizonyosodik, hogy tévedtünk, azt üdvözöljük.
2010. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az összes cigánynak van egy formája. Legtöbbször ember forma.
2010. aug. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
73%
Itt a háromszögre gondoltál(egy forma)vagy milyen formára?:) Bocs ,de ezen jót nevettem.
2010. aug. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

Hadd éljek egy hasonlattal.


A farkasok veszélyes állatok. Nem vitatja senki. Noha nem mindegyik támad emberre, sőt, vannak különösen kézhez szokott példányok is, ez mégsem változtat azon, hogy a farkasok veszélyes állatok.


Ez igaz a cigányokra is.

2010. aug. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Egyetertek az elottem szolokkal.Es az egyetlen megoldas a ciganyoknak az lenne, ha tanulnanak.Mas is csak akkor boldogul, nem?Mindig azzal mentegetoznek, h oket nem veszik fel dolgozni.Hat szerintem lehetnenek barmik, orvosok, rendorok stb.Miert nem jarnak iskolaba?
2010. aug. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!