Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A patronos vagy a tintaszívós...

A patronos vagy a tintaszívós töltőtollak a jobbak?

Figyelt kérdés

Ajándékba lenne, beleszerettem egybe, az patronos. jó választás lehet?

melyikkel lehet szebben, tisztábban írni?

melyiknek mik az előnyei és hátrányai?



2017. dec. 13. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Tintaszívós szebb ha tudnak vele bánni.
2017. dec. 14. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én tintaszívósat használok.

az hogy szépen írsz vele vagy sem az a tolltól és tőled függ

ha vastag vonalat húz később szárad ezért el tudod kenni a kezeddel ha persze ügyes vagy akkor nem húzod a papíron a kezed és nem maszatolsz.

A partonban talán sűrűbb tinta van.

Tintaszívósnál a converter-ben a tömítés egy idő után gajra megy és elereszti a tintát-a patronosnál ilyen hiba nincs.

Ha szívod kifele uvegből a tintát akkor olyan lesz a kezed(nekem mindig tintás lesz utána)-patronosnál ilyen veszély nincs.


ezek alapján a patronost ajánlanám


De a szívós mégis csak menőbb,amikor mindenki előtt előveszed az üveget és elkezded kiszívni belőle a tintát.

2017. dec. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

a 2. vagyok

+ a szívós jó minőségű tinta drága a patron meg pár száz ft és kapsz 12 db-ot és abból nem megy ki a tinta

2017. dec. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!