Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyennek találjátok a graffit...

Milyennek találjátok a graffitit, a plakátizmust, az objektalizációt és a konstruktív vandalizmust?

Figyelt kérdés
Magyarországon létezik egy csoport, akik ezzel foglalkoznak. A nevük: Magyar Kétfarkú Kutya Párt. Mi a véleményetek?
2010. máj. 25. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Támogatom!
2010. máj. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
utálom a falfirkálókat, be kéne őket záratni
2010. máj. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A graffitik egy része művészet! Azonban a legtöbb csak firka(tag-esek). Az olyanok, mint a Kétfarkú Kutya Párt nagyon jó és ötletes festéseket, matricákat csinál...

Itt van egy csávó, ő a való életben is ilyeneket "firkál": [link]

2010. máj. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A tagesektől én is rosszul vagyok, de némelyiken csak ámulok-bámulok, hogy milyen ötletes és szép! Például Pest és Rákoscsaba között van egy hosszabb falszakasz a vonatsínek mentén, azt mindig megbámulom, hogy hogy lehet ilyen szépen csinálni!

Tehát az unalmas, használaton kívüli épületek dekorálását színvonalas művekkel, támogatom, de az összevissza tagelést, főleg használatban lévő épületekre mélyen elítélem!

2010. máj. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A Kétfarkú Kuya Párt eszméletlenül jó :):):))
2010. máj. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is mkkp fan vagyok. Szerintem állati, amiket művelnek. De a legjobb Banksy.

[link]

2010. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A GRAFFITI MŰVÉSZET.
2012. szept. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!