Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit rajzoljak ha bizonyítani...

Mit rajzoljak ha bizonyítani akarom hogy tehetségem van hozzá?

Figyelt kérdés
még az előző kérdésemhez valaki arra a rajzomra amire úgy gondolom elkészítéséhez tehetség kell, lefikázta és szeretném bizonyítani hogy igenis értek a rajzhoz...

#rajz #düh #lefikázza #bizonyításivágy
2014. dec. 10. 16:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Portrét.
2014. dec. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kezeket.
2014. dec. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Kései Sirató ***** válasza:
Képregényt. Vagy rajzfilmet.
2014. dec. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Drapéria is jó, főleg, ha melléteszel még más, különböző textúrájú tárgyakat, mindezt színesben, persze.


Melyik volt az a rajz egyébként? És láthatunk majd újakat?

2014. dec. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat és itt a rajz...sokat dolgoztam rajta, és ezért sértő, főleg hogy a családomban 2en is grafikusok :3 [link]
2014. dec. 10. 17:47
 6/17 A kérdező kommentje:
ja, és 13/L:)
2014. dec. 10. 17:47
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha komoylyan ezzel akarsz foglalkozni, tűrnöd kell a kritikát. Annál nincs szánalmasabb, mint amikor valaki véleményt kér, és ha valakinek nem tetszik, akkor besértődik. Persze, ha valaki parasztul írja, az más tészta.

Egyébként a linkelt rajzhoz nem kell tehetség. Persze aki analfabéta a rajzhozm az nem tud ioyet, és 13 évesen ez nem is rossz, de akinek van egy minimális érzéke a rajzoláshoz az simán tud ilyet. Én a helyedben megpróbálkoznék valami komolyabb stílissal/témával.

2014. dec. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A kritika tanít!

Ha rajzolni akarsz, akkor komolyan oda kell figyelned a kritikákra.

Amúgy szerintem sem vagy valami nagy ász, de talán érdemes lenne foglalkoznod rajzzal.

Első szabály: testeknél ne rajzolj vonalakat! Nincs nekik. Árnyalatokat rajzolj.

Bármit rajzolhatsz: az emberi fej és a kéz tényleg elég jó, ha tehetséget akarsz mutatni.

De amit itt mutattál, az kisiskolás (alsós) tehetség, innen ideje továbblépni!

2014. dec. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy a családodban vannak grafikusok, nem jelenti automatikusan azt hogy neked is van tehetséged a rajzoláshoz. Anyukámnak gyönyörű hangja van, én mégis olyan fahangú vagyok, hogy ilyen nincs még egy a világon... :)

A rajzból, amit linkeltél nem sok derül ki, a vonalvezetésed elég bizonytalannak tűnik, az árnyalás is fura nekem... de gyakorlat teszi a mestert, rajzolj sokat. :)

2014. dec. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

köszi a sok kedves választ;))Komolyabban szeretném folytatni a rajzolást, csak ez a stílus megtetszett, és leragadtam..... de igaz, azt hiszem át kellene kicsit komolyabb rajzstílusokra eveznem.

#7/9: Ezt feladatnak veszem :) akkor mostantól az anime már a múlté:X

#8/9: Tanít a kritika, de az amit a rajzomra írtak, az nem kritika.... kb. azt írta, hogy ez egy igénytelen rajz, és hogy ő is tud ilyet, pedig ő nagyon béna, és a rajzom alapján elítélt..... az értelmes kritikát bírom :D az utolsó 3 komment pl. értelmes kritika:))

#9/9:De én úgy gondolom, legalább egy minimális kis rajztudást örököltem, és nagyban szeretnék vele foglalatoskodni:)

2014. dec. 11. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!