Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek jól rajzolok? 13/L

Szerintetek jól rajzolok? 13/L

Figyelt kérdés

A cicás régebbi (kb 1 éves)


[link]


[link]


[link]


[link]



2014. nov. 13. 17:50
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, segítséget és megpróbálom úgy csinálni. Ha kérnél/kérnétek új rajzot, akkor szóljatok és küldök 😊😊
2014. nov. 13. 19:48
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha van rajzod, mármint KÉSZ képed, akkor küldheted.
2014. nov. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
jól ám!!:)
2014. nov. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
[link] <---- ezt ma csináltam :) és megpróbálok majd színes rajzokat, és "KÉSZ" rajzokat is csak akkor még beszerzek pár komolyabb dolgot hozzá.
2014. nov. 13. 21:38
 15/16 anonim válasza:
jók, de használhatnál egy kicsit több árnyékot
2014. nov. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Félig jó rajzoló vagy, félig meg egyáltalán nem.

Egyrészről a rajtechnika szép, jók a vonalak (bár a kontúrokat én is hanyagolnám), a tónusozáshoz is van érzéked, egyszóval a látványnak van minőségérzete, és ehhez kell ügyesség.

Másrészről meg a jó rajzoláshoz jó ötletek is kellenek. Ezek a rajztémák közhelyesek, mindennapiak és unalmasak, ha igazi művész szeretnél lenni, vigyél eredetiséget, hangulatot, tartalmat és egyéni felfogást a műveidbe, hogy valakinek legyen oka a te rajzodat jobban szeretnie másokénál


Félre ne értsd, mindezt építő kritikaként írom, nem leszólásként, mert van tehetséged hozzá (én is rajzolok, és én mindig az egyedi koncepciót tartom elsőnek - nem ingyenreklámként írom, de ha érdekel küldhetek neked képet, csak írj egy üzenetet)

16/F

2014. nov. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!