Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek nagyon gagyin...

Szerintetek nagyon gagyin rajzolok? 15/L

Figyelt kérdés

Nemrég töltöttem be a 15-öt. Mindig szerettem rajzolni, de havonta jó ha egyszer leültem rajzolni valamit, és rendszerint akkor se fejeztem be, szóval teljesen kezdő vagyok, kérlek úgy nézzétek. Csak most valahogy megfordult a fejemben, hogy mi lenne, ha elkezdenék kicsit foglalkozni vele, és sokkal gyakrabban rajzolni, hátha tudnék fejlődni kicsit. Szóval az lenne a kérdésem, hogy szerintetek érdemes lenne, vagy nagyon béna vagyok?

Itt van 2 rajz, amiket a napokban csináltam (a nagy részüket fényképről másoltam, csak pár részt "átalakítottam"):


[link] (ez még nincs teljesen kész, még próbálok kicsit alakítani rajta)


[link]



2014. júl. 5. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
a farkas eleg furara sikerult, de megvan hozza a tehetseged, csak ki kell aknazni! gyakorlas kerdese az egesz, sok sikert, jo gyakorlast! (a roka jo lett :)) )
2014. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi :))

Egyébként az egy malamut akart lenni :D

2014. júl. 5. 21:31
 3/10 anonim ***** válasza:
A róka tényleg jó, a farkasnak kissé fura az arca. Ha teljesen kezdő vagy ez egészen szép, de még sokat kell gyakorolnod, hogy még élethűbbek legyenek. Érdemes lenne többet foglalkoznod vele, ha esetleg van az iskolában rajzszakkör majd próbáld meg (nálunk pl. nem volt, de néhány lány megkérte a tanárt, hogy tartsanak heti 1-2 akalommal, késöbb többen is csatlakoztak,esetleg ötletként felvetheted a sulidban, ha nincs).
2014. júl. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1# vagyok es annyira ereztem, hogy beletrafalok (rossz allatot irok) :D , de a megerzesem a masik rajzhoz huzott. Mondtam magamban, hogy tuti valami coboly vagy ilyenek :D
2014. júl. 6. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szeptembertől gimibe járok, és ott tudtommal van rajzszakkör, sőt szinte biztos hogy van, úgyhogy szerintem majd mindenképp fogok oda járni.:) addig meg majd gyakorlok itthon.. jó sokat xd
2014. júl. 6. 15:04
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem baj az, eredetileg úgyis farkasnak készült, aztán meg huskynak, szóval.. :D
2014. júl. 6. 15:05
 7/10 anonim válasza:
nem rossz,de van még mit fejlődnöd,sok gyakorlás,kitartás és meg lesz az eredménye
2014. júl. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, azóta nagyon sokat gyakoroltam, és szerintem elég sokat fejlődtem is :) vagyis hát ezekhez képest nézve
2014. júl. 25. 20:51
 9/10 anonim válasza:
akkor jó. linkelsz be még nekem képeket? olyan kíváncsi vagyok:) szeretek ilyeneket nézegetni
2014. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A róka kifejezetten tetszik, egyik kedvenc állatom.
2014. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!