Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tudnál tanácsot adni a graffit...

Tudnál tanácsot adni a graffitimhez?

Figyelt kérdés

Ha jár itt valaki aki firkász az tudna nekem tanácsot adni?

itt a kép címe: [link]

Nincsenek nagyon firkász ismerőseim, ezért gondoltam valaki itt tudna véleményt mondani

A 2. E betűnél a kontúrt elrontottam, tudom :D


2014. jan. 19. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Javítsd ki és tedd fel újra!


Ne szar munkát mutass, mert akkor arról leszel megítélve!


Egyébként szerintem a vonalvezetés nem rossz és csak remélni merem (áltatni magam), hogy megmaradsz a legális grafitinál...

2014. jan. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én szeretem a street artot, de ezekben a feliratokban semmi fantáziát nem látok.


Inkább olyasmit próbálj ábrázolni, ami ki is fejez valamit, ami a befogadókban kivált valamit, ami elgondolkodtat, s akkor az úgy már művészet lesz - így csak falfirka.

2014. jan. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Legális graffiti, pontosan az, falfirka
2014. jan. 19. 14:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!


Hogyne adnank tanacsot, szivesen is adjuk. Nemi firkasz multtal az eddigi valaszolok tan rendelkeznek, hadd egeszitsem ki oket a magam meglatasaival.

1. a kutyusok osszepisilik a kornyezetuket, hogy a tobbi budos dog is tudja, hogy kihez tartozik a megjelolt terulet. Nos, a tagelesnek is ennyi az erteke, egyik firkasz tudja, hogy melyik masik teenager hanyta oda a betuit. Mi tobb lenne?

2. a graffiti, mint technika hasznalata egy roppant kreativ, szeles spektrumu, ertekes technika, ha beutod a stencil art street art spray art keresoszavakat a gugliba, nagyon komoly munkakat talalsz. A 3-5 betu felfujkalasa falakra es a kepkereso talalatai nem emlithetoek egy napon, lasd be.

3. mindosszesegeben azt tanacsolom, folytasd a festest es rajzolast de ne a primitiv es ertektelen fokon, hanem azon, ami keptarakba is bekerulhet. A technikad megvan, a temaid es foleg a muveid elhelyezese meg egy kis korrekciora szorul.


Udv R.

2014. jan. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kezdetleges a dolog látszik hogy nemrégóta foglalkozol vele. De legalább nem egyből wildstylal próbálkozol hanem leegyszerűsített betűkkel. Ezt folytasd és majd minden jön magától. A tegelés fölösleges ha nincs mögötte ütős tartalom. Mit ér hogy látják a nevedet az utcákon de nemtudnak mellé csatolni fejben atom rajzokat? Aki pedig aztmondja hogy a graffiti mint betűfestészet nem egyenértékű az egyéb művészeti ágazatokkal annak semmi rálátása a művészetre, és javaslom tanuljon művészettörténelmet.
2014. jan. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó veled nagyon egyetértek, az utolsó mondatod nagyon is igaz

Köszönöm a válaszokat, elolvasásuk után már én is másképp nézek a rajzra, válaszaitokkal is fejlődtem!

2014. jan. 20. 14:26
 7/7 anonim válasza:
Ne érdekeljen a netes csürhe véleménye, edzd a vasat még a szobád falai közt!!!
2015. jún. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!