Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Egy éve írtam egy fantasy...

Egy éve írtam egy fantasy regényt. Adjatok tanácsot, hogyan adjam ki a könyvem?

Figyelt kérdés
Egy nagy múltú kiadóban elolvasták a kéziratomat és nagyon jó véleménnyel voltak róla, de más kategóriáju konyvekkel foglalkoznak,így ajánlottak más kiadókat,elkuldtem a tartalmát, de senki nem válaszolt rá, hogy kuldjem-e a kéziratot, vagy sem.Húsz éve írok novellákat, nagyon megalázó, hogy még válaszra sem méltatnak. Ez ido alatt, írtam egy másikat is, mert nemtudom abba hagyni az írást, olyan mint a lélegzés.

#művészet #kultúra és kozosség #fatazy
2012. aug. 5. 11:39
 1/4 anonim válasza:
Készíts egy blogot, talán kapnak a könyvekre, vagy írnak valami választ, kommentet, a kiadóknak elküldheted a blog linkjét és talán rájönnek, hogy mégse rossz. Én biztos szívesen olvasnék egy ilyen oldalt, persze ez nem meglepetés imádom a fantazyt!!! :)
2012. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm is kiadatta a könyvét. Haszna nem sok volt rajta, bár elég nagy a baráti kör, így sokan megvették. Neki 200 ezer HUF magántőke kellett hozzá és a szerző terjesztette, így nem sokat nyomtak belőle, pedig ő aztán nagyon tud.
2012. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ezt találtam még régen:

[link]

2012. aug. 6. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A magánkiadás az igazán megalázó. Szexért, kiadásért nem fizetünk, emberek. :)
2012. aug. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!