Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ha valaki tanácsot kér rajzolá...

Ha valaki tanácsot kér rajzolással kapcsolatban, miért nem fogadja meg azokat?

Figyelt kérdés
Helyette olyanokat válaszol, hogy "mert én úgyis béna vagyok" meg "azért megyek iskolába, hogy megtanuljam". És nem érti meg, hogy ahhoz, hogy valaki bekerüljön egy ilyen iskolába, minimális rajztudás szükséges, semmis tudással nem veszik fel.
2010. dec. 8. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
mert önfejűek és makacsok,mint én
2010. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy idő után már elborult az agyam, mikor minden tanács után, "jaj, de én béna vagyok" meg "félreértettetek, majd az iskolában megtanulom" >_<
2010. dec. 8. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:
1. vok, jaj én olyat nem csinálok, ha van aki elmagyarázza, és szívesen csinálja, akkor meghallgatom őt
2010. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor fiatal voltam én is úgy gondoltam, hogy olyan tehetséges vagyok, hogy ne mondja meg nekem senki hogyan kell rajzolni. Autodidakta rajzolással pl. nagyon sokat lehet fejlődni egyedül is, de egy profihoz képest ez kevés. Nekem nagyon nehezen ment elsajátítani az alapokat, sok kitartás szügséges hozzá, unalmas, aki pedig tehetséges inkább a fantáziáját szeretné szabadon engedni ahelyett hogy kötelező dolgokat csináljon. Minden tanulásnak később érik be a gyümölcse, és később, megfelelő technikával sokkal több dolgot tud majd lerajzolni, ezt kell vele megértetni!
2011. jan. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!