Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek jó ez a blog?

Szerintetek jó ez a blog?

Figyelt kérdés
Még nagyon kevés a bejegyzés, de tudni akarom, hogy jó irányba haladok-e...
2013. okt. 12. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valóban kevés a bejegyzés ráadásul nem is derül ki, hogy miről szól a blogod.
2013. okt. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Valóban nincs leírás, de úgy gondoltam, a cím ha nem is mindent, elég sok dolgot elárul róla.
2013. okt. 12. 19:06
 3/12 anonim ***** válasza:
Hol van itt blog?
2013. okt. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nekem tetszik.
2013. okt. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A cím szerint ez egy blog, az irány meg olyan erősen közepesen jó.
2013. okt. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ó, mekkora béna vagyok! XDD nem linkeltem be a blogot:


gondolatok-nagy-emberektol.blogspot.ro

2013. okt. 12. 20:17
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kismillió idézetes oldal van, nekem meg éppen elegek a saját gondolataim.
2013. okt. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem tud érdekelni egy idézetes blog, mert ezeknek a nagy részét úgyis hallottam már, és vannak konkrét idézetgyűjtemények, amiket inkább használok. Ha blogot akarok olvasni, olyat akarok olvasni, ami egyedi. Ilyen híresemberes idézetes oldalakból Dunát lehetne rekeszteni - az egyetlen, ami tetszik benne, az a letisztult, patinás dizájn, hogy nem giccses képek és csak szerelmes idézetek vannak, de ennyi.
2013. okt. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 edemmester válasza:
Bocsájss meg, ne vedd sértésnek, de ez unalmas, sablonos, és semmi egyediség nincs benne, csak egy a számtalan idézetes blog közül. Ennek így nem sok értelmét látom. A designja is egy sablon, semmit nem nyúltál hozzá csak kiválasztottad. Mennyi időt tölthettél el ennek a kitalálásával és összerakásával? 10 percet? És ezt tényleg ne vedd sértésnek, de ilyen oldal annyi van mint a szemét.
2013. okt. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én a többiekkel ellentétben nem aggódom, hogy megsértődsz: Ez szar és fantáziátlan. Mi értelme? Semmi.
2013. okt. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!