Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Festményeket viccesen elemző...

Festményeket viccesen elemző / leíró blog?

Figyelt kérdés
Keresek egy blogot, ahol klasszikus festményekhez (pl. Munkácsy Miltonjához) vicces leírásokat, kommentárokat írnak. Ismeri valaki esetleg?
2013. jún. 18. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Írok én neked vicces képelemzést. De miért nem írsz magadtól?
2013. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezért teljesen felesleges volt beköttetned az internetet..
2013. jún. 30. 12:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Ő legalább tudja használni, kedves kérdező. Google a barátod, tudod, ugye?
2013. jún. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerinted ezen a trágya honlapon kérdezném, ha a google segített volna, "tisztelt" "válaszoló"?
2013. júl. 1. 12:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első válaszom még mindig áll/él. Írok neked szívesen, de miért nem írsz magadnak?

Illetve kiegészíteném annyival, hogy mégis miből gondolod, hogy egyáltalán létezik olyan honlap, ahol festményeket "viccesen" elemeznek, kritizálnak? Főleg miből gondolod, hogy itt kapsz rá választ, amikor itt olyan dolgokat szoktak megkérdezni, hogy "miért veszünk levegőt"... ?

2013. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azt kérdeztem, hogy "ismeri valaki esetleg?", nem azt, hogy "látott már valaki ilyet?" Ez általános iskolás szövegértés: azt implikálja, hogy létezik egy ilyen oldal, egyszer szembejött, de nem találom, mert nem emlékszem róla semmi konkrétra.

Emlékszem, hogy akkor jókat mosolyogtam rajta, ezért gondoltam megmutatom egy művészet iránt érdeklődő ismerősömnek, és feldühített, hogy nem találtam meg. Ez az én nagy történetem. Sok reményt nem fűztem a sikerhez, amint látom jogosan.

2013. júl. 2. 01:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!