Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Elolvasnátok a veresemet?

Elolvasnátok a veresemet?

Figyelt kérdés

Nem igen szoktam verseket írni, mert inkább novellákhoz jön az ihlet, de egyszer nagyon meg voltam ijedve. Amikor az ember már nem tudja mit tehetne és nem látja végét a szomorúságnak. Lehet hogy elég amatőr lett, de azért megtennétek hogy véleményezitek? Előre is köszönöm. ( már több mint három hónapja írtam, szóval már nem ilyen a hangulatom ;) )


Félünk minden reggel.

Mikor álmunkból a vihar kerget fel.

Hol tengernyi fényes csillag

Simogat, énekel, majd másnapra virrad.


Fázunk minden nappal.

Hisz a félelem a lelkünkbe talpal.

Rideg testébe az bújik

S nem érti a rettegés mért nem múlik?


Sírunk minden este.

Mikor a szomorúság ölt már testet.

Könnyeink zivatarán át

Szörnyű szenvedés nem látja határát.



2013. aug. 23. 20:00
 1/9 anonim válasza:
Ügyes vagy :)
2013. aug. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 schocko ***** válasza:
ötödikesnek elmegy...
2013. aug. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Írtam hogy véleményezzétek. Hozzá teszem, leírnátok hogy mit találtok jónak/rossznak? Min kéne változtatnom? :)
2013. aug. 23. 20:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó. Én mindig is csodáltam azokat, akik tudnak akár néhány sor rímet írni (nekem sose sikerült). Szerintem azért az ötödikes színvonalon, kicsit túltesz.
2013. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 schocko ***** válasza:
Páros rím ötödikes szint...másrészt nem is kell egy versbe feltétlen rím...de egyébként is igen gyenge...
2013. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves Schocko! Segítenél, vagy csak ilyen negatív tudsz lenni? :) Elmondanád hogy milyen formában írjam hogy ne tűnjön dedósnak egy vers, amit esetleg később írok? Köszi előre is :)
2013. aug. 23. 21:21
 7/9 schocko ***** válasza:

[link]


olvasgass itt

2013. aug. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szeretem a szabad verseket. :) Köszönöm szépen, olvasni fogom!
2013. aug. 23. 21:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik!

És el ne hidd, hogy az a vers, amibe rím van dedós, és annál menőbb, minél kuszább... Én is szeretem a szabad verseket, de attól még ez nem ötödikes szint.

2013. aug. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!